Duben 2011

Oznámení pro Vás

30. dubna 2011 v 14:45 | Anet
,, Zdravím Vás po dlouhé době"

,, Musím uznat, že tu dlouhou dobu nic moc nepřibývá, je to z nedostatku času. Studenti 4. ročníků mi určitě dají za pravdu, že to dá velkou práci si zapamatovat všechny maturitní otázky, takže na učení je potřeba více času. Rozhodla jsem se tedy, že po dobu přípravy na maturitu bohužel blog pozastavím. I když mám někdy odpoledne volné, na blog nemám absolutně náladu, přemýšlela jsem i o profesionálnějších stránkách, které budou nutné při mém dalším studiu na VŠ. Takže nevím nevím jak to s tímto blogem v budoucnu dopadne. Myslím si , ale , že případný konec tohoto blogu nikomu díru do srdce neudělá, vid´te "

,, Tolik k blogu, mějte se a držte mi palečky "

Anet

( Mimochodem tato fotografie, tento model je naprosto úžasný, fascinující tak, až mám z něj husí kůži, nikdo jiný než McQueen by to prostě nestvořil. )


Kurt Geiger - Obuv-jaro/léto 2011

16. dubna 2011 v 18:49 | Anet
,, Tato kolekce obuvi je bezchybná, úžasná barevnost, super tvary, originalitou kolekce jen překypuje "

Zdroj: moda.czBrian Atwood – kolekce obuvi-jaro a léto 2011

9. dubna 2011 v 16:46 | Anet
,, Zdravím!"

,, Tato kolekce obuvi na jaro a léto je vážně velmi vydařená, líbí se mi hlavně ta výrazná barevnost. Na 100 % bych si vybrala."

,, Zdroj: moda.cz "


Kabelky-Podzim 2011

2. dubna 2011 v 22:06 | Anet
,, No , nevím jak Vy, ale já bych nevěděla, kterou si vybrat, jelikož všechny, ale naprosto všechny jsou luxusní a překrásné, originální a já nevím , co všechno ještě :-D "

Zdroj: moda.cz