Leden 2011

Lady Gaga chystá s Coty nový parfém – vůni krve a spermatu

30. ledna 2011 v 14:54 | Anet
,, Já obvykle informace a různé zprávy o této dámě nevyhledávám, ale tohle mě dostalo. Musím dodat, že tahle provokatérka ví, jak o sobě dát vědět a vždy příjde s něčím nenormálním. Nemám ráda její písně, nelíbí se mi její zpěv, ale jako osobnost mě zaujala. Jak již vyplívá z nadpisu, Lady GaGa chystá parfém , která má vonět po krvi a spermatu.  Nevím co na tohle mám napsat, takovéto aroma si nedokáži absolutně vybavit. "

,, A mě by ted´ zajímalo, zda by jste Vy něco takového na sebe špíchly? Osobně , pokud by mi to vonělo, proč ne, ale raději bych neprohlašovala z jakých esencí vůně je. "

Zdroj: moda.cz, google.cz

Už jí nestačí obléct se do pravého masa, ani si na nohy obout šílené McQueenovi boty! Nestačí ji ani být kreativní ředitelkou Polaroidu a vymýšlet trendy novinky, jakou je foťák v brýlích. Ani být hudební ředitelkou značky Thierry Mugler, jejíž novou kolekci pro muže, vytvořenou jejím "dvorním" stylistovuNicola Formichetti, uvedla svojí skladbou z nového, doposud nevydaného alba. Gaga jde dál. Ve spolupráci s kosmetickou společností Coty chystá parfém postavený především na geniálním marketingovém základu - vždyť co média upoutá víc než prohlášení, že parfém voní krví a spermatem! Coty podepsala s Lady Gaga smlouvu již v září loňského roku. Ale na parfém s vůní krve a spermatu si počkáme až do začátku roku 2012.

...........

Givenchy- Haute Couture jaro 2011

29. ledna 2011 v 18:26 | Anet
,, Paráda, naprostý luxus. Velmi se mi líbí kombinace bílé barvy s barvami jako je oranžová, žlutá. A na to, že nemám ráda růžovou, tak v tomto případě je kombinace s růžovou super "

Zrdoj: style.com

............

Přijímací zkoušky

25. ledna 2011 v 19:24 | Anet
,, Zdravím!"

,, Od zítřka až do pátku budu dělat přijímací zkoušky na VŠ do Zlína, samozřejmě na obor fashion design, doufám, že je zvládnu, když už jsem zvládla zkoušky v Plzni ( raději jsem si podala více přihlášek, ted´ mám aspoň jistou jednu VŠ)  kde brali jen 9 uchazečů, tak si myslím, že ani tyto nebudou horor, ale raději nebudu nic podceňovat  Raději bych chtěla studovat ve Zlíně, částečně kvůli tomu, že to není z Lednice tak daleko jako do Plzně. Nechtělo by se mi jen jednou za měsíc jezdit domů , natož aby cesta domů trvala čtyři hodiny, vlakem i víc. "

,, Moc Vás prosím, držte mi palečky  "

..........

Koktejlové šaty 2011

23. ledna 2011 v 18:11 | Anet
,, Tak , které se Vám líbí nejvíce? Mne osobně nadchly ty v odstínech zelené a samozřejmě také černé"

Zdroj: Luxurymag.cz

.............

MOJE 166,167,168,169 KRESBA - Návrhy - téma Renesance

19. ledna 2011 v 17:17 | Anet
,, Zdravím!"

,, Tyto návrhy jsem dávala jako součást domácí práce na příjimačky na VŠ, téma byla Renesance a řekla jsem si, proč  je nedát i na blog"

,,At´ se aspon trošku líbí  "

Anet

KRESBY JSOU POD AUTORSKÝM PRÁVEM!!! ZKOPÍROVÁNÍ JE POD POKUTOU A ZABLOKOVÁNÍM IP ADRESY!!!

.........

Trend zimy 2011- letecké bundy

17. ledna 2011 v 17:20 | Anet
,, Velmi se mi líbí kombinace kůže a kožešiny. Tyto bundy můžete nosit do jara  a věřte nebo ne, budou trendy i příští zimní sezonu "

Zdroj: luxurymag.cz

..............

Taylor Reeve- kolekce obuvi

12. ledna 2011 v 11:50 | Anet
,, Tak to je bomba! Úžasná kolekce, strašně se mi líbí ta hravost a hlavně ty podrážky. Až se naučím pořádně chodit v obuvi na podpatku,(nejsem s nimi kamarádka) tak jedny tyto prostě musím mít ;-) "

Zdroj: stylediggers.com

............

Botky s kožíškem

10. ledna 2011 v 11:00 | Anet
,, Já kožichy moc nemusím, ale na obuvi se mi líbí velmi. Kožíšková obuv se dá nosit různými způsoby a je jen na Vás , jaký model si s těmito botami vytvoříte. Ale pro představu: dají se nosit elegantním způsobem- s punčochami či šortkami. Dále se dají zkombinovat s kůží, vlnou, tvídem, ze sukní či šaty s výrazným potiskem nebo se svetrem  s norskými vzory. "

Zdroj fotek: luxurymag.cz

...........

Realizace kolekce - ,, Crazy Party "

8. ledna 2011 v 16:43 | Anet
,, Pokud máte opět zájem podívat se jak dopadla realizace mé kolekce, klikněte na tento odkaz http://ennete.deviantart.com/ . Jsou to první tři fotografie , kolekce se skládá z 5 modelů, bohužel se kvůli nestkutečně krátkému času stihly vyfotit jen dva modely, což mne mrzí. Doufám, že někdy bude čas a prostor dofotit zbývající modely .  Mezi zbývajícími je i ten , který vidíte pod textem. Škoda, že na této nekvalitní fotografii pořízené mobilem není vidět sámkování ve vnitřní straně límce "

Ps: Přeji Vám co nejúspěšnější  rok 2011!

................