Prosinec 2010

Realizace doplňku - ,, Second skin "

29. prosince 2010 v 19:26 | Anet
,, Zdravím! "

,, Pokud si pamatujete na mé návrhy na módní doplněk ( viz kresba pod textem) a máte zájem vidět jak dopadla jeho realizace , klikněte na tuto adresu http://ennete.deviantart.com/ ( dvě první fotografie). Barevnost jsem nakonec zvolila křiklavější než je červená, také byla vytvořena kabelka. Nechci si se chlubit, ale jelikož umím být i někdy egoistická , tak se chlubit budu . Tento doplněk vyhrál nádherné 2.místo v soutěži MMT Jihlava 2010."

,, Jsem zvědavá na Vaše komentáře  "

Anet

................

Krásné Vánoce...

24. prosince 2010 v 12:19 | Anet
,, Zdravím!"

,, Chci Vám popřát krásné a příjemné prožití vánočních svátků a hlavně bohatého ježíška, at´ jste spokojeni  "

Anet

Vánoce

Ivko- kolekce pozdim/zima 2010-2011

22. prosince 2010 v 16:02 | Anet
Ivko je pletená móda ze Srbska.Návrháři pletené módy Ivko čerpají inspiraci především ze srbského folkóru, který kombinují a propojují s prvky rozmanitých světových etnik, různých historických epoch a abstraktního umění. Design oděvů tvoří kombinace květů a geometrických útvarů, přírodní ornamenty, abstrakce a exploze výrazných barev. Nejnovější kolekce je inspirována slovenským naivním uměním.

,, Velmi se mi líbí inspirační zroj, sama kolekce je velmi nápaditá a originální "

Zrdoj: luxurymag.cz

..............

Alexander McQueen- obuv Red Biker Bootie

20. prosince 2010 v 11:00 | Anet
,, Tyto botky značky A. McQueen mne prostě dostaly, hlavně tvarem a suprovým detailem na patě a ta barevnost k tomu = Bomba! Zde máte možnost si pár bot prohlédnout ze všech úhlů pohledu"

Zdroj: stylediggers.com

.............

Timothy James Andrews- kolekce A-Block-A-Brick-Toe - 2009/2010

18. prosince 2010 v 21:44 | Anet
,, Tato kolekce je už staršího data, ale je naprosto úžasná, i samotné fotografie jsou parádní. Fascinuje mě ta barevnost a střihy."

Zdroj: blog.hippie.com

...................

Tamaris - obuv -zima 2010

18. prosince 2010 v 10:00 | Anet
,, Tak ty jsou, ty jsou perfektní, bez dlouhého přemýšlení bych si vybrala nejméně tak 3 páry "

Zdroj: luxurymag.cz

........

Zkoušky z autoškoly

16. prosince 2010 v 10:00 | Anet
,, Zdravím! "

,, Ani jsem se Vám nepochlubila. V pátek 10.12.2010 jsem skládala zkoušky z autoškoly a úspěšně je napoprvé dala. Lidi, já jsem tak happy , byla jsem nervozní jak sviňa, takže jsem spíše počítala s tím , že to díky nervozitě neudělám. Ještěže jsme měli hodného komisaře, u technických jsem měla okno, kdyby pan komisař chtěl, technické by mi nedal. Testy na PC byly v pohodě, měla jsem jen dvě chyby, u jízd jsem se bála nejvíce, jelikož nejsem kamarád s parkováním, sice mi pak na konci řekl, že by to chtělo zlepšit ovládání právě při parkování, ale jinak  že žádné přestupky nebyly. Ted´ budu muset někdy v týdnu si jít vyřídit řidičský průkaz a pak na něj 2-3 týdny čekat, nevadí já si na něj ráda počkám a pak šup do auta  "

...................

MOJE KLAUZURNÍ PRÁCE - Návrhy

13. prosince 2010 v 10:00 | Anet
,, Zdravím! "

,, Tématem klauzury je : inspirace historií a trendy , měli  jsme navrhovat tak, aby nám to sedělo i k maturitní práci, tudíž abychom nemuseli kreslit další skice navíc. Já se nejdříve chtěla inspirovat secesí, secesi miluji, je nádherně zdobná, ale po konzultaci s učitelkou jsem dala na trendy, protože k tomuto se mé nácvrhy více hodí. A jaké maturitní téma jsem si zvolila? Oděv 2012. Takže jsem se snažila navrhovat nové tvary , barevnost a volbu materiálu, co se týče toho materiálu , představovala bych si 2 kontrastní materiály- lesk, matnost.  3 nejlepší skice se poté nakreslí na formát A2, na 3 další A2 poté příjde příjde inspirační zdroj a doprovodné návrhy."

,, První 3 skice jsou vybrané právě na překreslení na formát A2. Poslední 3 návrhy jsou ještě inspirované secesí "

Anet


KRESBY JSOU POD AUTORSKÝM PRÁVEM!!! ZKOPÍROVÁNÍ JE POD POKUTOU A ZABLOKOVÁNÍM IP ADRESY!!!

..........

Design blogu

12. prosince 2010 v 15:23 | Anet
,, Zdravím"

,, Jak jste si již stačily všimnout, opět se projevila má netrpělivost ohledně stálosti designu tohoto blogu  . Na záhlaví jsem použila promo fotku zpěvačky Tarji Turunen. Já se Vám přiznám, že tuto babu naprosto žeru a totálně jsem propadla nejen jejímu famoznímu hlasu, ale také jejim písním. Ty jsou Vám tak energické, že se někdy cítím, že bych unesla i celou Zeměkouli . Mno myslím si, že těchto pár vět stačí na to, abyste poznali, že jsem do této Dámy naprostý fanatik "

.................

Tosca Delfino - plavky - jaro 2011

11. prosince 2010 v 20:25 | Anet
,, Vypadají zajímavě , co říkáte? Na můj vkus sahají spodní díly u dvou modelů až moc do pasu, ale vizuálně jsou určitě suprovní "

Zdroj: stylediggers.com

..............