Červenec 2010

MOSCHINO - Dámské oděvy podzim 2010

31. července 2010 v 12:25 | Anet
,, Zajímavá kolekce, velmi se mi líbí ty černobílé modely, konkrétně nejvíce ten první"

Zdroj: modaastyl.cz

.........

MOJE 136 KRESBA - Jablko s rajčaty

30. července 2010 v 15:17 | Anet
,, Zdravím"

,, Ano, opět jsou na kresbě rajčátka  , nemám ráda jejich chut´, ale dobře se mi kreslí , tak jsem je pro změnu skombinovala s jablkem. Kresba mi trvala opět kolem 1 hodiny, je kreslena pastelkami. "

,,At´ se aspon trošku líbí  "

Anet

KRESBA JE POD AUTORSKÝM PRÁVEM!!! ZKOPÍROVÁNÍ JE POD POKUTOU A ZABLOKOVÁNÍM IP ADRESY!!!

kresba1

Giuseppe Zanotti dává svým botám duši.

29. července 2010 v 10:00 | Anet
,, Heh, tak to je něco pro mé oči  "

Ital Giuseppe Zanotti dnes patří mezi světové špičky designérství obuvi, není tomu však tak dlouho, co otevřel svůj první butik v Miláně. Tomu se tak stalo v roce 2000, avšak samozřejmě tomu předcházelo spousta let designérství pod jinými brandy a pro různé módní domy. Giuseppe Zanotti byl na začátku 80. let zapáleným Djem a pravidelně hrál ve vyhlášených eklektických a velice módních klubech. Brzy však ho jeho vášeň pro umění, design a módu přivedla až na módní přehlídky prêt-à-porter v Miláně a Paříži.
Zrdoj: luxurymag.cz

............

MOJE 135 KRESBA- Dóza s kořenkou

27. července 2010 v 10:00 | Anet
,, Další má kresba. Musím říci, že mi dost slušně ujíždí spodek té zelené dózy ( jestli ne celá) , ale co se dá dělat, pro příště si dám pozor. Dělá mi to menší problémy ty elipsy. Musím více trénovat. Kresbu jsem kreslila pastelkami a trvala mi shruba 2 hodinky. "

,,At´ se aspon trošku líbí  "

Anet

KRESBA JE POD AUTORSKÝM PRÁVEM!!! ZKOPÍROVÁNÍ JE POD POKUTOU A ZABLOKOVÁNÍM IP ADRESY!!!

..........

New dess od Alex

26. července 2010 v 18:53 | Anet
,, Jak jste si jistě mohly všimnout, můj blog má po delší době nový ohoz, za tento luxusní design vděčím Alex ( http://alexkaa.blog.cz/) . Šíleně, ale šíleně se mi líbí! Mockrát za něj děkuji! "

,, A jak se líbí Vám ?  "

..........

Styl ze Saint-Tropez

26. července 2010 v 10:00 | Anet
,, Námořnický styl a proužky se mi velmi líbí, z těchto kousků mi učarovaly kraťásky a vesta "

Na francouzské Riviéře se fandí námořnickým vzorům a ženským křivkám. Zkuste to také, v létě Vám to bude slušet!
Návrat k francouzskému stylu šedesátých let je ideální pro denní nošení. Proužky si skvěle rozumějí s výraznými doplňky, nejlépe v červené barvě.
Vsaďte na nápadné náušnice, klobouky nebo boty. K pruhům se také výborně hodí džínovina.
Zdroj: moda.dama.cz
.......

MOJE 134 kresba- Rajčata- pastel, pastelky

25. července 2010 v 12:36 | Anet
,, Zdravím!"

,, Tato kresba mi trvala kolem 1,5 h a jak je již psáno v titulku , rajčata jsem kreslila pastelem a také pastelkama, sem tam jsem použila i bělítko a hnědou fixu. Rajčata nemám vůbec ráda, ale líbí se mi jejich červená barva a také lesky na nich. "

,,At´ se aspon trošku líbí  "

Anet

KRESBA JE POD AUTORSKÝM PRÁVEM!!! ZKOPÍROVÁNÍ JE POD POKUTOU A ZABLOKOVÁNÍM IP ADRESY!!!

Kresba rajčat

Kabelky Guess pro rok 2010

24. července 2010 v 10:00 | Anet
Že se do módy vrací móda lolitek, to je naprosto jednoznačně jasné, ve stínu ovšem nezůstává ani móda velkých šelem. Leopardí nebo tygří? Jen si vyberte.
Pokud nepatříte zrovna mezi velké šelmy a přesto letos nechcete zůstat stranou, značka Guess vás ani tentokrát nezklame.
Jako každá větší značka i Guess má svůj základ, který se kolekci od kolekce liší jen v detailech a umožňuje nám se vracet k našim oblíbeným modelům, které jsou upraveny tak, aby splňovaly podmínky horkých trendů a přesto si zachovaly původní charakter.
Zdroj: luxurymag.cz

............

Restaurace v záchodovém stylu - vrchol nechutnosti nebo vkusné originality?

22. července 2010 v 10:00 | Anet
,, Tak to je víc než neobvyklé, ale co bysme čekali, že?  Dnes lidé použijí vše, aby na sebe upozornili "

Již v roce 2004 napadlo Tchajwance Wang Tzi-wei otevřít si svou vlastní restauraci ve městě Taipei. Chtěl se naprosto odlišit od všech ostatních a zároveň přitáhnout pozornost médií a zákazníků. A tak si nechal postavit restauraci v záchodovém stylu. Zákazníci sedí na bílých záchodových mísách, na stěnách jsou výjevy z prostředí pánských i dámských toalet. Dekorace, talíře a sklenice svým vzhledem připomínají držák na mýdlo, ručník nebo čistič na toalety. I některá jídla a dezerty úpravou připomínají to, co v toaletní míse zanecháváme. Pro velký úspěch se síť jeho záchodových restaurací rozšířila po celém Twajwanu a do Honkongu.
Zdroj: zajimavustky.cz


Džínové kraťásky jsou to pravé pro sexy léto!

20. července 2010 v 10:45 | Anet
Jsou pohodlné, lehce kombinovatelné a dá se v nich dělat téměř cokoliv vyjma účastnění se událostí formálnějšího rázu. Můžeme v nich chodit na kafe, obědy, procházky i nákupy, s klidem v nich můžeme zajít i na party a můžeme v nich jen tak lenošit u rodičů na zahradě. Prostě univerzální letní model, který je téměř nepostradatelný.Džínové kraťasy se sice nehodí pro více společenské akce, není však nikde psáno, že bychom k nim nemohli nosit podpatky. I k vysokým podpatkům se džínové kraťasy budou náramně hodit.
Zrdoj: luxurymag.cz

Orsay:

...........