Červen 2010

Animals.........

30. června 2010 v 16:29 | Anet
,, Ten prcek je k sežrání "


Je libo limetku či citrónek? V létě sluší obojí!

29. června 2010 v 21:03 | Anet
,, Musím uznat, že tyto barvy mne dostaly, jednak jsou ty modely úžasné jednak mne uchvátily ty předposlední botičky "

Jemné i zářivé odstíny žluté a zelené by neměly chybět v letošním letním šatníku. Sluší totiž opravdu každému a jako bonus vyzařují pozitivní energie, které nikdy není dost. Barevná paleta, kterou si návrháři připravili, nabízí pro každý odstín pokožky ten správný model.
Jejich barvy lichotí bronzové pokožce jako žádné jiné.

............

Sportovní kabelky Nike z kolekce 2010

28. června 2010 v 19:30 | Anet
Znázorněný výběr najdete v shopech QUEENS. Jen pro informaci. Hip hopový online store QUEENS najdete na internetové adrese " www.queens.cz ", kde si můžete všechny modely pořídit online. Pokud osobně preferujete však návštěvu kamenného butiku, i v tomto případě vám butiky QUEENS udělají radost. Seznam měst a přímé adresy s ostatními informacemi o shopech najdete také na internetové stránce www.queens.cz , přesněji v sekci "prodejny". Cenové relace sporotvních kabelek a tašek společnosti Nike se pohybují od úžasných 490 Kč do 1590 Kč. Samozřejmě pak u kabelek záleží na jejich velikostech, aktuálnosti a použitém materiálu.
..........

Krátké šaty na jaro a léto 2010

27. června 2010 v 10:06 | Anet
,, Ty džínsové jsou perfektní, stejně tak jako většina šatů "

I když jsou dlouhé šaty dnešní jaroa léto velikánským hitem a zároveň comebackem, zůstávají krátké šaty pořád jedním z nejoblíbenějších jarních a letních modelů oblečení. Nicméně, záleží na módních návrhářích a hlavně pak na samotných zákaznicích, jaké krátké šaty si vyberou.

............

MOJE KRESBY- Návrhy

26. června 2010 v 17:02 | Anet
,, Zdravím! "

,, Hážu sem další mé návrhy, které měly úspěch ve školní soutěži Návrh modelu pololetí. Pokud si pamatujete kolekci se žlutým kožíškem, tak bud´ se bude šít s tím kožichem anebo tato nová, ještě se to rozhoduje, mně osobně je to úplně jedno, která se bude šít, nechám to tedy na učitelích. Dva poslední návrhy do kolekce už nepatří, ale kvůli shodnosti tvarů a barev je k ní připojuji"

Anet

KRESBY JE POD AUTORSKÝM PRÁVEM!!! ZKOPÍROVÁNÍ JE POD POKUTOU A ZABLOKOVÁNÍM IP ADRESY!!!

............

Dámské letní tuniky poletí i v létě 2010

25. června 2010 v 17:03 | Anet
Tunika se nosila ve starověku jako svrchní oděv. Nosili ji muži i ženy bez ohledu na společenské postavení. Tehdy šlo v podstatě o košili, převážně s krátkým rukávem. Byly vlněné a lněné. Bohatí lidé si mohli dovolit tuniky hedvábné.
Jednalo se o dva kusy látky, sepnuté na ramenou sponami. Brzy se však začaly sešívat a v pasu ovazovat provazem nebo opaskem. Tuniky byly ve starověku také barevné a výrazně vyšívané.
Dnes se stala tunika výsadou žen.
Občas v ní lze vidět muže, který preferuje alternativní životní styl nebo vyznává východní náboženství.
.............

Nestárnoucí klasika – kožené kalhoty

24. června 2010 v 15:11 | Anet
Kožené oblečení lze považovat za jakousi nestárnoucí klasiku. Vždy přijde období, kdy má boom, poté období, kdy nastává jeho útlum, ovšem nikdy nevymizí zcela z trhu. Kožené bundy se nosí v podstatě stabilně, kdežto** kožené kalhoty** zaznamenávájí pravidelně svůj velký návrat. Nutno zmínit, že jsou oblíbené zejména mezi ženským pohlavím, a proto se tento článek bude zaměřovat na dámské
kožené kalhoty.
...........

Dámské žabky 2010: Roxy, adidas, Nike, DC ,Puma

22. června 2010 v 10:00 | Anet
,, Já bych si na 100% vybrala "

S blížícím se létem a rostoucími venkovními teplotami potřebuje letní výbavu nejen náš šatník, nýbrž i náš botník. Snad neexistuje žádná více "vyletněná" obuv, než jsou po celém světě oblíbené žabky neboli flip flopy.
Jednoduchá obuv, ve které naše nožka dýchá a nezapařuje se. Flip flopy si můžeme obout na pláž, chodit v nich doma nebo se v nich sklidem procházet po městě. Patří k pohodlné odpočinkové obuvi, která nám zpříjemňuje parné okamžiky našich letních dnů.

Žabky Roxy:

.............

MOJE KLAUZURA- Sukně

20. června 2010 v 14:19 | Anet
,, Tak jak jste si určitě všimly má sestra před časem na svůj blog dávala ukázku své klauzurní práce- sukně. Sukně byla na téma : Doba od Baroka až po Secesi. Omlouvám se, ale konrétní inspiraci , kterou jsem použila jsem pravděpodobně musela z počítače vymazat, ale mám ji vytisknutou, tak až ji budu mít k dispozici, dodám sem ji. Pro ilustraci sem dodávám jiné secesní šaty.
Na šatech, ze kterých jsem vycházela mne zaujalo ozdobné provedení zadní části sukně v dolní linii, také mne zaujalo přecházení členících švů vypasovaného saka do sukně, právě toto přecházení jsem využila u svých návrhů, ty návrhy jste mohly vidět i tu na blogu, pro vzpomenutí dodávám odkaz. http://conusek.blog.cz/1005/moje-kresby-navrhy-sukni
A právě  tuto jsem vypracovávala, ovšem jak vidíte je v jiné barevné kombinaci a to z důvodu shodnosti barev u jiné mé kolekce, která se bude šít. Sukně je ušita z balvněných mtr., u tmavě zeleného mat. je přidána syntetika, proto je tak krásně matně lesklá"
,, P.s: Na fotografii pózuji já, takže poprvé v historii existence tohoto blogu, můžete vidět jak vypadá má osoba , nejsem modelka,ale na někom se to muselo vyfotografovat kvůli dokumentaci"
............

1 sova = 3 verze

19. června 2010 v 19:00 | Anet
,, Wow!! Tak to je neuvěřitelné. Ten hypnotizující pohled Vás vtáhne a nepustí a až uvidíte jakým způsobem zastrašuje různě velké nepřátele...se ani nedivím, že to video bylo nazváno sova transofmer.

( Video mi nešlo vložit, tak tu máte odkaz)