Květen 2010

Dior- jaro, léto 2010

30. května 2010 v 12:32 | Anet
,, Tradičně nádherná práce"

S prvními modely každý divák musel nutně pochopit, že John Galliano vsadil na pravou, hrdou, nefalšovanou ryzí ženskost 40. let, která jeho modelům dělala čest, byla to velice příjemná změna. V kolekci jsme se mohli setkat jak s tlumenými, popelavými, vzdušnými barvami, tak s vysoce metalickými látkami. Materiálem použitým na modely se opravdu okatě šetřilo, sukýnky byly velice kraťoučké. Stejně tak, jako ve velké většině jarně-letních kolekcí ostatních návrhářů, ani v této se nevyhnuli řasení a bylo to dobře!
............

TOD´S - dámská kolekce obuvi na jaro, léto 2010

29. května 2010 v 17:29 | Anet
,, Hmmm, pěkné botky  Na 100% bych si mezi těmito kousky vybrala "


........

Móda tajemného Orientu

28. května 2010 v 11:00 | Anet
,, Pěkné věcičky, že? "

Zemité odstíny hlíny, pouštního písku, vonného koření spolu se zlatem tvoří hlavní barevnou paletu orientálního stylu stejně jako nákladné výšivky a pestré potisky.

Bavlna, hedvábí a kašmír směle konkurují moderním umělým látkách, které se jim ani v nejmenším nemohou rovnat praktičností, krásou a jedinečnými vlastnostmi. Díky stylu inspirovaného blízkovýchodní kulturou se stanete mistry ve vrstvení a kombinování.
..........

JET SET- kolekce hodinek dle barev

26. května 2010 v 10:00 | Anet
,, Tak, které hodinky by Vám sedly  "

Móda a nejvybranější půvab a vkus se střetly v explozi barev. Výsledkem je kolekce stylovější než kdykoli předtím, kolekce třinácti barev, třinácti osobností, třinácti charakteristik. Zvolte si intenzitu s jakou dáte svému okolí, nebo jen sobě, jasně najevo s kým mají tu čest. Dolaďte své Já pomocí blyštivých Swarovski křišťálů nebo jednoznačnou otočnou lunetou. Inspirujte se barevným spektrem Addiction by JET SET a vyjádřete svou osobnost.

ŽLUTÁ ŽÁRLIVOST
Žárlivá žlutá poskytuje přímočarý styl, plný síly a jistoty. Na povrchu jemná, pod povrchem vřící jako zemské jádro. Z dálky teplá a přátelská, z blízka žhavá a nedotknutelná… jako Slunce.

RUŽOVÁ VZNEŠENOST
Koketní a hravá, načinčaná růžová. Něco mezi andělskou bílou a pekelnou rudou. Barva na půlce cesty od nevinnosti k hříchu.

ČERNÁ NEVYZPYTATELNOST
Užijte si vzrušující pocity s neprůhlednou černou. Černá jako hřích, černá jako hlubokost bytí. Černá jako tma, která ukrývá mnohé a tají ještě víc.

ŠEDIVÁ, TA NEJÚŽASNĚJŠÍ
Vyspělá bílá a mladá černá. Šedivá jako nadřazené podsvětí s vlastními pravidly.

Průzkum mezi mládeží - malé děti neumí najít cestu domů ze školy!

24. května 2010 v 10:00 | Anet
,, No tak to je gól, chudáci děcka,jak se mají dostat domů teda "

Než jde dítě do školy, musí znát nejen základní barvy a číslovky, ale také svou adresu. Jenže tisíce školáků na prvním stupni základních škol ve Velké Británii, netuší, kde bydlí a ze školy by domů nedošli. Podle průzkumu z měst Bristol a New Castle více než dvacet procent dětí, které vozí každý den do školy rodiče, nezná svou adresu, a i když bydlí v okruhu tří kilometrů od školy, nepoznávají sousední domy a bezprostřední okolí svého bydliště. Podle vědců je situace v některých velkých anglických městech ještě horší a cestu domů by nenašli ani mnozí teenageři z prestižních středních škol.


Letní kozačky 2010

23. května 2010 v 10:40 | Anet
Letní kozačky jsou jedny z posledních módních stylů obuvi , které jsou v současné době čím dál vyhledávanější. I když se nám v poslední době vysoké teploty obloukem vyhýbají, a my tak skoro ještě pořád můžeme nosit kozačky normální, podle mého úsudku nebude trvat dlouho, abychom vytáhli i outfity letní, do kterých právě letní kozačky patří.
Dlouhou dobu bylo spojení letní a kozačky zcela nesmyslné a ten, kdo by je nosil, by byl považován za blázna. Dnes je ale doba jiná. Lidé se chtějí lišit, preferují extravaganci a vyhledávají něco, v čem by vypadali jinak. Lépe řečeno, moderně a stylověji. A o takový počin se pokusila módní scéna s moderními a okouzlujícími modely letních kozaček. A výsledek? Obrovský trendy úspěch.
V dnešním článku se podíváme za letními kozačkami z butiků Deichmann, Baťa**** či Tamaris, ale třeba i za letními kozačkami proslulého módního domu, luxusního Yves Saint Laurent.

..........


Björk- All is full of love

21. května 2010 v 18:55 | Anet
,, Nevím zda tuto zpěvačku znáte-pochází z Islandu jak její jméno napovídá, ale přesto tento song stojí za poslechnutí. Pokud máte rádi mírnou melancholii určitě si ji poslechněte, možná se někomu bude zdát depresivní, na mne působí mysticky. Zpěvačka má nádherný hlas, který na konci písně krásně graduje, je to něco jiného než poslouchám, je to také první nemetalová písničká v mé MP3"

,,Tož přeji pěkný poslech "


Bavlněné ponožky v sandálech ovládly mola!

21. května 2010 v 10:00 | Anet

,, Mno i když tady na těch fotografiích to vypadá dobře ( hlavně u druhé fotografie), jsem zastánce toho, že do sandálů patří holá noha, tedy kromě pěkných punčoch "

Móda není jen věcí vkusu, ale i odvahy. Vaše očka si již jistě povšimla, že náš největší český hřích, tedy ponožky v sandálech, teď dobývá módní mola. Své by vám o tom jistě řekly světové designérské špičky, které tohoto trendu využily ve svých kolekcích. Které to byly? Christian Dior, Margaret Howellová, Rei Kawakubová, John Galliano a Christopher Bailey a mnozí další.
............

Extravagance...........

20. května 2010 v 17:03 | Anet
,, Faktem je , že extravagance umí zapůsobit a hlavně u návrhářů hraje velkou roli, ovšem nemůže si  ji dovolit každý a jen málokdo by do ní šel, ale pokud chete vypadat extravagantně tak to udělejte jako tento týpek či holčina pod perexem.  S těmito modely si zaručíte, že si Vás všimne každý  "

..........