Duben 2010

Největší králík na světě měří 130 centimetrů a váží přes 22 kilogramů

30. dubna 2010 v 18:33 | Anet
,, Jak řekla majitelka: je to krásné monstrum  "

Od čumáčku k ocásku má 130 centimetrů a ukazatel váhy se zastavuje až na 22 kilogramech. Tedy zatím. Králík Darius v tomto měsíci překonal rekordní parametry své matky a stal se největším králíkem na světě. A co víc, stále ještě roste.
Darius teprve nedávno oslavil jeden rok a jeho chovatelka Annette Edwardsová očekává, že králík ještě vyroste a přibere několik kilogramů. To je velmi dobrá zpráva pro zelináře. Darius, celým jménem Sir King Darius, už nyní konzumuje denně 12 mrkví, šest jablek a dva hlávkové saláty.
Svou matku Alici už o několik centimetrů přerostl, zatím ale váží stejně. Podle jeho majitelky bude však růst ještě nejméně půl roku, teprve pak by měl dosáhnout své maximální velikosti.
"Je to opravdu krásné monstrum. Stále má jiskru v oku a přemýšlí, co by vyvedl. Děsivé je, že stále roste, takže až dosáhne maximální velikosti, tak bude opravdu obrovský. Lidé se mě ptají, jaké mám tajemství - proč ti králíci dorůstají do takových velikostí. Ale já žádné nemám, jen o ně dobře pečuji," uvedla Annette Edwardsová.


Angličanka dostala zákaz vstupu do všech hospod v Anglii!

30. dubna 2010 v 14:00 | Anet
,, Inu závislost je hnusná "

20-ti letá dívka Laura Hall má vážné problémy nejen s alkoholem ale také se zákonem. V minulosti byla již několikrát spatřena ve stavu značné podroušenosti a svým chováním pobuřovala okolní spoluobčany. Není to poprvé, kdy jí soud učinil výchovná opatření, Laura je však pokaždé ignorovala a tak musel přijít trest nejvyšší - zákaz vstupu do hospod nejen po celé Anglii, ale také ve Walesu. Lauře dále není dovoleno kupovat alkohol kdekoliv na anglickém území, viditelně jej přenášet či pít na veřejnosti. Pokud tyto zákazy opět poruší, hrozí jí pokuta ve výši 3 800 liber, což je více než sto tisíc korun českých.Vsaďte na oranžovou!

28. dubna 2010 v 14:00 | Anet
,, Mám ráda tuto barvičku, i když né v každém odstínu, spíše takovou tu pomerančovou, každopádně jsou to skvostné modely! "

Skvěle tuto barvu interpretoval ve své jarní kolekci francouzský návrhář Jean Paul Gaultier.
Oživil strohé odstíny béžové a khaki právě zářivým tónem oranžové. Jeho linie luxusní konfekce dokazuje, že se oranžové barvy nemusíte bát, ba právě naopak.
Snadno s její pomocí oživíte klasický tmavý kostým a dodáte mu živost. Stejně dobře se uplatňuje i v kombinaci se světlými odstíny tělové, čímž je zpřístupňuje prakticky všem typům.
Díky pomerančové tak mohou khaki a béžovou nosit i ty z nás, co v nich jinak vypadají téměř na smrt nemocné - jásavé odstíny rozsvítí i ten nejsvětlejší outfit.

...........

Šperky z chirurgické oceli - Swarovski

26. dubna 2010 v 11:00 | Anet
,, Krásné decentní šperky "

Chirurgická ocel je na výrobu šperků opravdu perfektním materiálem , a to hned z několika důvodů. Jistě jste slyšeli o hypoalergennosti tohoto materiálu, tedy šetrnosti k lidskému tělu, , kdy nevznikají žádné alergické reakce, a tudíž jsou šperky z chirurgické oceli vhodným šperkem opravdu pro každého, dokonce i pro děti, u kterých často alergické reakce mohou vznikat. Další nespornou výhodou je odolnost vůči oxidaci, tudíž chirurgická ocel nepodléha korozi. Mezi další plusy patří jednoznačně odolnost vůči mechanickému poškození, nebo barevná stálost.
Také díky tomu je chirurgická ocel využívána pro výrobu piercingů a chirurgického náčiní, u kterých jsou všechny tyto vlastnosti vyžadovány.

.........

Kožené bundičky vedou.

25. dubna 2010 v 11:28 | Anet
,, Jsou hezké. Sama jednu vlastním, ovšem není z pravé kůže, tu bych na sobě neskousla"

Kožená bunda je nadčasovým modelm oblečení který Vám díky kvalitě materiálu vydrží spoustu let, pokud se o ni budete dobře starat a materiál budete patřičně a pravidelně ošetřovat

Kožené bundy jsou praktickým outfitem, a to zejména v dnešní době, kdy si s kombinacemi oblečení můžete opravdu snadno vyhrát. I proto jsem si pro vás v tomto článku přiravila na ukázku několik různých modelů kožených bund ve spojení s různými typy oblečení odlišných stylů.
Co se týče výběru barvy kožené budny, mezi oblíbenými barvami i nadále zůstává klasická černá a odstíny barvy hnědé či šedé. Poslední dobou však patří k oblíbeným barvám často i barvy pastelové.

...........

Plavky se letos ohlíží do historie – vrací se „mohutnější střihy“

24. dubna 2010 v 12:55 | Anet
Plavky jsou nedílnou součástí letního outiftu. Přestože byly plavky původně pokládány a nazývány koupacími úbory, vyvinuly se během své existence v sexy oblečky v nesčetných střihových i barevných variantách. První zmínky o dvoudílných "plavkách" pocházejí už z období antického Řecka. Muži i ženy holdovali sportu a ten nebylo možné provozovat v tradičních, dlouhých tógách. Z tohoto dávného věku bylo dochováno několik výtvarných památek, které ukazují Řekyně ve dvoudílných sportovních oděvech, které úzce připomínající předchůdce dnešních plavek.

Není nezvyklé, že se plavky lišily především podle místa, kultury, morálních zvyků nebo náboženství. Každá kultura měla svůj "prototyp", který se postupně vyvíjel. Design plavek a jejich možnosti se začaly sjednocovat až mnohem později.  

Retro se neustále vrací, a to i do plavek!

Aktuální střihy plavek jsou mnohem rafinovanější, než tomu vylo v minulosti. Množství světových návrhářů se soustředí nejen na kvalitní materiál, který je dnes samozřejmostí, ale hlavně na střihy, které mají mnohdy za úkol poodhalit opravdu hodně, přesto však zanechat postavu co nejvíce sexy. Retro plavky, které mnohdy odrážení styl z minulosti i několik desítek let dozadu, jsou stále velmi trendovou záležitostí. Přestože v minulých sezónách jsme si mohli všimnout, že prim hrají uzoučká, co nejtenčí ramínka, nyní se "mohutnější" střihy z let minulých opět navrací. Těchto změn si můžete všimnout u spousty známých designérů, mezi nimi například Matthew Williamson, Undrest, Shay Todd, Melissa Odabash, Vix, Missoni, La Perla, Calvin Klein, Emilio Pucci, Chloé, Lisa Marie Fernandéz, Diane von Fustenberg nebo Rosa Chá.

.............

Obrázky- Bílý tygr

23. dubna 2010 v 13:00 | Anet
,, Nádherné zvíře, člověk si až říká, že může být křehké. Velmi se mi líbí kombinace bílé s černými proužky a modrýma očima  Přídávám ještě prát zajímavůstek o tygrech"

Zajímavosti o tygrech:
Nenasytný tygr je schopen ulovit až 30 buvolů za rok.
Hlasité zařvání tygra je možné slyšet až 2 km daleko.
Dospělý tygr je schopen sežrat za jednu noc až 31 kg masa.
Největší kočkovitou šelmou na světě je tygr ussrijský, který váží ještě o 100 kg více než tygr bengálský.

Bílí tygři nejsou poddruhem, bílá barva je recesivně děděná barevná odchylka. Vyskytuje se jen u bengálského tygra.

Zajímavosti o bílém tygrovi: bílé zbarvení se zachovanými tmavými pruhy je znakem částečného albinismu - nedostatku barviva. Také oči bílého tygra nejsou červené jako u pravých albínů, ale modré. Bílý tygr by v přírodě s největší pravděpodobností neměl šanci přežít, neboť nápadné zbarvení srsti by mu znemožňovalo skrýt se v mladém věku před predátory, případně v dospělosti cokoliv ulovit. Jedná se tedy o zvířata žijící pouze v zajetí.

............

Trendy 2010 - Účesy na párty i do společnosti

21. dubna 2010 v 11:00 | Anet
,, Omlouvám se, ale obrázky větší nejsou, po zvetšení nepěkně pixelují, ale myslím si, že i tak účesy dobře uvidíte "

Krásnou hravou kolekci nových účesů roku 2010 vytvořil tým kadeřníků Edinger. Upoutají luxusní účesy na párty i do společnosti, ale i netradiční účesy pro krátké vlasy...

...........

Letní kolekce F&F je plná elegance, šmrncu i volnosti

19. dubna 2010 v 11:00 | Anet
Značka F&F představila na podzim poprvé kolekci F&F Blue a nyní přichází se svými letními vzdušnými trendy značek
F&F Blue a nově i F&F Black. Letní kolekce této britské značky jsou plné volnosti a ležérní elegance slušící každé ženě. Pánové nejsou ochuzeni, protože i oni si mohou
vybírat z atraktivních kousků dostupných za příjemné ceny.
Uvolněného ležérního vzhledu docílíte spojením lněných kalhot a hedvábného topu, atraktivně styloví budete v šortkách z ošoupané džínoviny, která je trendem letošní sezóny. K nim si vyberte z mnoha typů zajímavých tílek s moderní prodlouženou délkou v nejrůznějších barvách, s výraznějším zdobením z různých kamínků a ozdob nebo naopak v úplně čistém provedení.

...........

Dámské plavky- Litex 2010

18. dubna 2010 v 11:54 | Anet
,, Některé jsou hezké, ale raději než jednodílné preferuji dvoudílné"

Venku to sice tak moc nevypadá, ale při pohledu do kalendáře zjistíte, že do léta už moc času nezbývá .
A ať už se s nimi chystáte oslnit na dovolené ve středomoří nebo i v exotičtejších krajinách, nebo jen budete dělat parádu na domácím koupališti či u rybníku, plavky Litex vám jistě prokáží dobrou službu.
Litex je česká firma, která je na trhu od roku 1991. Kromě plavek dodává společnost také sportovní oblečení , spodní a funkční prádlo
Veškeré produkty jsou vyráběny ze značkových španělských, italských a francouzských materiálů. Tato česká firma má sídlo ve východočeské Litomyšli, kde je také jediný kamenný obchod
této značky.


............