Březen 2010

MOJE 123 KRESBA- Mainská mývalí kočka

31. března 2010 v 16:54 | Anet
,, Zdravím! "

,, Říkala jsem si, že bych mohla nakreslit nějakou tu pěknou čičinu, tak jsem si koupila časopis Naše kočky, kde hlavním tématem byla Mainská mývalí kočka, tyto kočky mám strašně ráda ( hned po Norské lesní a Sibiřce) , jelikož vypadají velmi důstojně, mají mohutné čelisti a tvarem lebky se liší od ostatních koček. Velikost je 1,25 u plně dorostlého a dospělého kocoura, tudíž je největší rasou kočky. I přesto, že je tak veliká, je velmi přítulná a koťata velmi rychle přilnou k majiteli, také mají sklony dělat skopičiny, takže je to velmi pohodová a aktivní čičina. Je nenáročná, její srst se neknotí, ovšem musí se občas vyčesávat, jelikož se srst rozcuchává, také vyčesáváním pomáháte čičně ke zdraví- nemusí totiž polykat velké množství svých chlupů při vlastním čištění.
No jsem se zase rozepsala  "

,, Ať se aspon trochu líbí ! "

P.S.: ,, Není useklá, byla tak i na předloze, ke všemu jsem nevěděla jak mám čičnu dokončit ( noha , ocas..). Kočky nemám tak v ruce jako koně.  Je kreslena B4 a B7, trvala mi shruba 1 hodinu ."

KRESBA JE POD AUTORSKÝM PRÁVEM!!! ZKOPÍROVÁNÍ JE POD POKUTOU A ZABLOKOVÁNÍM IP ADRESY!!!


.............

V Americe žije sova, která umí jezdit na skateboardu!

29. března 2010 v 11:30 | Anet
,, Šikula  "

Neobvyklou sportovní zálibu objevil Angličan Brian Maxted u své sovy jménem Alby. 73-letý důchodce provozuje ve městě Folkestone záchranný útulek pro zraněné sovy. Některé z nich bere s sebou do města, aby mu pomohly získat peníze od kolemjdoucích. Když jednou stál před nákupním centrem, na skateboradu k němu přijel teenager a začal si sovy prohlížet. 13-letá sova Albi mu hned na skateboard skočila, svezla k nejbližšímu rohu a opět se skateboardem vrátila zpět. K údivu všech přítomných svou jízdu několikrát zopakovala. Pan Maxted vyrobil pro sovu miniskateboard a o příspěvky na svůj útulek rozhodně nemá nouzi.


Blog

28. března 2010 v 18:27 | Anet
,, Čaute!"

,, Zjistila jsem na dvou blocích , že nějaká osoba se vydává za autory blogu a SB či oblíbeným stránkám píše do komentářů negativní komentáře. Tak Vám píšu, že kdyby se Vám na blogu objevil komentář s mou přezdívkou tipu - Máš hnusnej blog, neberte to vážně, já bych tohle nikdy nenapsala, už jen proto, že stránky ,co mám jako oblíbené velmi ráda navštěvuji. Nechápu jak někoho může bavit vydávat se za autora blogu a psát různé nadávky ostatním na blog, je to ubohé a infantilní "

,, Takže OSOBO! Pokud nepřestaneš a spácháš to i mně, okamžitě bloknu Tvou IP adresu !! "

Anet

..............

Chlupaté boty jsou obrovským hitem – i nyní na jaře!

28. března 2010 v 11:39 | Anet
,, Mně by v nich bylo ted´ na jaře asi horko, ale vypadají dobře"

Trendů v dámské obuvi se poslední dobou na trhu objevuje stále víc a víc. Jedním z posledních a nejžhavějších jsou chlupaté boty! Ano, přesně tak. Jediné, co si budete holit, jsou nohy - botky musejí být pro tuto jarní i příští zimní sezónu pořádně chlupaté!
Chlupaté boty si zamilujete na první pohled. Žádné uhlazené designy, žádný lesk ani přitažlivost hladké nebo strukturované kůže. Nyní jsou in chlupaté boty! Budou se nosit ještě teď na jaře, trochu v létě a určitě na podzim a v zimě. Nebudete ani věřit tomu, kolik módních návrhářů se na tento dizajn zaměřilo. A protože tento trend je poměrně nový a neznámý, designéři si opět dovolili experimentovat

.............

Moderní účes lze udělat i se zapleteného copu.

27. března 2010 v 16:53 | Anet
,, Účes na mne působí, jako by právě modelky vstaly z postele, ale mně se to líbí , je slušivý Mno až na to obočí, nemám ráda, když mám z obočí vrabčí hnízdo"

Myslíte si, že klasický zapletený cop je definitivně out? Mýlíte se. Nenosí jej jen Nastěnka s Marfušou. Naopak. Zapletený cop může být moderním účesem, kterým okouzlíte. Stačí se inspirovat, jak na to. 

...........

Boty do jara -Dámské polobotky

27. března 2010 v 11:43 | Anet
,, Polobotky jsou fajn, ale pro mne jsou pohodlnější a praktičtější tenisky, už z důvodu, že pořád někde chodím a už vůbec si nedokážu představit, že bych valila v pátek na vlak v polobotkách, nevím jestli by to vydržely   "
.............

Funny pictures of animals :-)

26. března 2010 v 11:00 | Anet
,, Na netu jsem našla srandovní obrázky zvířátek, tak je sem hážu "

.............

MOJE 122 KRESBA- Kresba spolužačky 2

24. března 2010 v 11:00 | Anet
,, Tako kresba mé spolužačky ( tentokrát jiné, než na předchozí kresbě) je opět kreslena v hodinách figurálního kreslení. Omlouvám se za kvalitu, je opět kreslena na baličáku, kresba je kreslena uhlem, stejně jako předchozí "
,, At´ se aspon trochu líbí "

Anet

KRESBA JSOU POD AUTORSKÝM PRÁVEM!!! ZKOPÍROVÁNÍ JE POD POKUTOU A ZABLOKOVÁNÍM IP ADRESY!!!


................

Mexičtí policisté jsou tak tlustí, že ani nedoženou zločince!

22. března 2010 v 11:00 | Anet
,, "

Při náboru nových policistů musí adepti zvládnout nejen psychologické testy, ale prověřuje se i jejich fyzická kondice. Ale podle nového výzkumu provedeného u policistů v Mexiku, přijetím zřejmě příprava na výkon denní služby končí. Z výsledku vyplynulo, že více než 75% policistů má nadváhu a nejsou schopni splnit základní limity fyzické zdatnosti. Proto vedení policie nařídilo ve všech policejních stravovacích zařízeních podávat pouze zeleninová a jídla a ovocné saláty. Také zvažuje zavedení pravidelných denních tréninků a posilovacích cvičení před začátkem služby každého policisty.

Nevím, co k tomu dodat :-D

21. března 2010 v 13:59 | Ano
,, Ano, ano musím se přiznat, že designy opravdu měním jako ponožky, ale co byste chtěli od kreativního člověka . Také asi přestanu psát tyto článečky ohledně designů, jelikož si myslím, že to začíná být zbytečné . "
,, Držte palce, aby tento design tu vydržel aspon měsíc "
..............