Únor 2010

Nový dess

28. února 2010 v 19:36 | Anet
Tak jsem si řekla, že by to tu chtělo trošku zvýraznit a tak jsem si udělala nový design. Zaujal mě obrázek zelené žabky-listovnice na hnědém podkladu a tak jsem udělala design ve stejných barvách. Snad se vám bude líbit, mě osobně se mi líbí

Anet

Siberian cats

28. února 2010 v 15:00 | Anet
,, Četla jsem, že tato číča dokáže na člověka působit jako například kůn při hipoterapii či pes. A ted´ tu je něco málo o této přenádherné čičině, tato rasa kočky je jedna z mých nejoblíbenějších"

Sibiřská kočka může přijetí jakékoliv královny zkrášlit, ba přímo vyzdobit. - takto charakterizují angličané Sibiřskou kočku. Je nezávislá, samostatná a sebevědomá. Doma je však válející se bytostí, s nadáním odstranit ze svého majitele jakýkoliv stres.
Sibiřská kočka byla vyšlechtěna v Rusku. Pochází zřejmě z křížení místních původních koček s kočkami dovezenými z různých zemí, především Blízké a Východní Asie.
Kocour váží v rozmezí 6 až 10 kg.


Hasiči na Břeclavsku vytahovali z řeky mrtvé koně

28. února 2010 v 10:00 | Anet
,, Tuto smutnou událost jste se mohly dočíst i na www.novinky.cz , ten ranč znám, jezdíváme kolem něj hlavně v létě. Je to smutné, ti koně se neutopili určitě dobrovolně, z toho usuzuji stejně jako majitel, že koním někdo k tomu dopomohl A protože nechci ke článku dávat obrázky utonulých koní jak je hasiči vytahují z vody těl, hodím jako doprovodný obrázek ke článku krásného zdravého koníka, at´ si máte po smutné novině jak zlepšit náladu "

Poprvé dostali hasiči pokyn k výjezdu krátce po půl osmé ráno po oznámení, že řeka připlavila pod jez dva koně. Na místě ale zjistili, že víry pod jezem jsou natolik silné, že by se tam se člunem nedostali. A protože koním již stejně nemohli pomoci, dohodli se s vodohospodáři na mimořádné manipulaci na jezu.
Zvýšení průtoku v odlehčovacím rameni v Poštorné a snížení klapek přímo na jezu pak postupně uklidnilo proud v místě, kde se ve vývaru pod jezem přehazovala těla koní. Hasiči a vodní záchranáři se odpoledne na místo vrátili, a po několika pokusech zachytili do lana postupně oba koně a vytáhli je mimo tok Dyje.
Mezitím se podařilo ověřit, že koně skutečně pochází z ranče v Ladné. Jejich majitel je již několik dní postrádal. Protože je momentálně v zahraničí, nemohl je přijet identifikovat. V poslední době jej provází smůla. Jednoho koně mu hasiči vytahovali z Černé Dyje poté, co se pod ním probořil led.
Dva další zahynuli již před několika dny, policisté odhadli, že strávili ve vodě nejméně týden. Podle majitele koní nemusí být na vině jeho neopatrnost. Již dříve totiž zaregistroval, že mu někdo násilně ničí oplocení výběhu. Tak se mohly dostat k řece, ve které se utopili.


Průzkum: nejlepší řidiči autoškolu zvládli autoškolu až napodruhé!

27. února 2010 v 13:00 | Anet
Britští vědci přinesli objevili zajímavou informaci - mnohdy vysmívaní řidiči, kteří složili závěrečné zkoušky v autoškole až napodruhé, jsou ve skutečnosti těmi nejlepšími řidiči. Za své ježdění získávají mnohem méně trestných bodů a nejsou také tak častými účastníky dopravních nehod. Avšak pozor, to platí pouze pro řidiče, kteří zkoušky skládali dvakrát. U ještě horších absolventů průzkum objevil také mnohem horší jezdecké schopnosti.


Je to možné?

26. února 2010 v 19:21 | Anet
,, Když jsem tak poslouchala The Scorpions a prohlížela komentáře, které jste mi do článků napsaly, bylo mi divné, že se mi nezobrazuje záhlaví a okraje stránky. Myslela, jsem , že je to opět chyba bolg.cz, ovšem když jsem se podívala do nastavení, zjistila, jsem, že záhlaví ani okraje stránek nebyly uložené, jakoby vůbec nastavené. Možná to bude znít přehnaně, ale mám obavy, aby se mi někdo nenaboural do blogu, však víte určitě, co myslím- zjištění hesla, mazání článků atd. Nebo si mám myslet, že se to udělalo samo? Protože já určitě nic nedělala , tak se pítám, stalo se to někomu z Vás? "


Peněženky Guess, Puma, Roxy a Nike

25. února 2010 v 12:00 | Anet
Peněženka je naším každodenním společníkem. Pokud ji náhodou zapomeneme doma, jsme tak říkajíc, ztraceni. Prakticky v ní nosíme všechno, od platebních karet a peněz až po nejrůznější doklady. A proto bychom tedy měli investovat do nějaké značkové peněženky, která se nám líbí, je kvalitní a zároveň stylová.
Peněženky Guess


Kolekce Levi’s® Red Tab® – JARO/LÉTO 2010

22. února 2010 v 10:00 | Anet
Nová kolekce je nadčasová s nádechem klasiky. Spojuje dědictví značky
- klasický americký styl -s aktuálními trendy a oslavuje mladistvý idealizmus a rebelii.

Bundy vojenského střihu, seprané materiály, nášivky a trička inspirovaná rockem, kostkované košile v barvách americké vlajky kontrastují se striktně jednobarevnými džíny, vestami a džískami nebo koženými bundami. Levi's® nabízí komplexní portfólio střihů; v této sezóně se soustřeďuje na barvený denim i další látky, jako například sezónní kalhoty Chino a Cargo ze směsi bavlny a lnu, opět s charakteris­tickými prvky Levi's®. Základní barvou této sezóny je bílá, ale kolekce nabízí čtyři barevné varianty - od temného indiga, přes světlemodrou a bílou až po rozedraný a silně narušený denim. Povrchová úprava se různí - od vysokého obnošení přes pogumované či pigmentové finiše. Džíny mají bohaté detaily, například kožené záplaty a zašlé kovové cvočky, inspirované originálními kousky z archivů Levi's®.


Kolibřík

21. února 2010 v 16:45 | Anet
,, Našla jsem zajímavý článek o kolibřících, je to opravdu podivuhodný tvoreček "

Nejmenší pták na světě je kolibřík kubánský, který váží méně než desetník. Přestože kolibříci v podstatě nejsou nic jiného než opeřené křídlové svaly, všech 320 známých druhů má neuvěřitelnou relativní kapacitu mozku. V poměru k tělesné váze je jejich mozek dvakrát větší než náš, a díky tomu kolibříci v mnohém předčí větší živočichy.


Crazy party v kostýmech!

21. února 2010 v 10:53 | Anet
,, Tak co říkáte na tyto kostýmy, šly byste v některém ? "

Princezna Leia ( Star Wars)


Shire horses

20. února 2010 v 19:15 | Anet
,, Je neuvěřitelné jak je tento ,,koník"s povahou porcelánového slona, tak kolosální,ale přitom tak elegantní "