Leden 2010

No comment

31. ledna 2010 v 17:53 | Anet
,, Pokud nechcete umřít smíchy, tak si video nepouštějte "

P.S: Ale stojí to za to


Největší pes na světě

31. ledna 2010 v 10:22 | Anet
,, Tý jo, to je krásné psisko "

Američanka Caryn Weberová tvrdí, že je její pes Boomer největším psem na světě. Vzhledem k tomu, že pes měří v kohoutku přes 90 centimetrů a pije vodu přímo z dřezu, je to dost dobře možné. Nyní plánuje odeslat Boomerovy míry do Guinnessovy knihy rekordů, aby její čtyřnohý přítel nabral na mezinárodní důležitosti.
V kohoutku bez devíti centimetrů metr a od čumáku po ocas neuvěřitelných 213 centimetrů, to je tříletý Boomer. Z dřezu na rodinné farmě v Severní Dakotě pije, aniž by se musel nějak namáhat a všechny čtyři končetiny může nechat bez potíží na zemi.
Psí plemeno dorůstající těchto rozměrů se nazývá landseer. Psi mají běžně mezi 70-80 centimetry v kohoutku, fenky okolo 70 centimetrů a hmotností nejdou pod 50 kilogramů. Naopak většina z nich váží 60 až 70 kilogramů. Landseer je velmi podobný novofunlandským psům, se kterými je příbuzný. Pravděpodobně byl vyšlechtěn právě z tohoto podobně obřího plemene.


Největší pavouk v ČR

30. ledna 2010 v 16:00 | Anet
,, Wow, na fotce vypadá hezky, ale nevím co bych dělala já, kdyby se mi proháněl po zahradě, upřímně bych nevylezla z baráku, jelikož se těchto tvorečků štítím jak čert kříže Taková malá tarantulka to je "

Největším pavoukem v ČR je slíďák tatarský (Lycosa singoriensis) je dlouhý až 5cm. Je sametově hnědý se světle kroužkovýma nohama. Ve dne se ukrývá v zemi (15-30cm hluboko) a v noci loví. Živí se hmyzem a larvami. Žije v teplých oblastech jižní Moravy.


Zas.....

30. ledna 2010 v 15:11 | Anet
Takže jelikož jsem se nehorázně nudila a doposud nudím, ale ven se mi nechce, urobila jsem si nový design. Je takový né moc oslnivý a byl absolutně nenáročný, ale mně to stačí na to, že je z nudy

Duchové dvou dětí na hřbitově. Důkazem má být fotka

30. ledna 2010 v 11:24 | Anet
,, Nevím zda se dá tomu věřit, jaký máte názor Vy?"

Renee Englishová tvrdí, že na hřbitově v Austálii vyfotografovala duchy dvou dětí.
Fotografii Renee Englishová pořídila na hřbitově Svatého Marka ve městě Picton, které leží v australském Novém Jižním Walesu.


Falabella

29. ledna 2010 v 19:53 | Anet
,, Nádherné videjko a nádherná hudba k tomu ( škoda,že není celá) . Ten prcek je tak malý až to není možné "


Britští policisté sáňkovali přímo ve službě!

29. ledna 2010 v 10:00 | Anet
,, proč by jsi také nemohli užít toho sněhu, že ? "

Policisté musí být připraveni na zásah v každé situaci, a proto i jejich výcvik je velmi náročný. Nebývalé množství sněhu v městském parku v Oxfordu inspirovalo skupinku policistů k neobvyklému policejnímu cvičení. Když vystoupili z vozu, začali se koulovat a kryli se svými šítty. Pak jeden policista dostal nápad, že na štítech by se mohlo i sáňkovat. Když se mu skutečně na štítu povedlo sjet dolů, vzali si štíty ostatní a také si to vyzkoušeli. Pak skupinka rozesmátých policistů odjela na stanici. Mluvčí ředitelství policie v prohlášení pro tisk uvedl, že nešlo o standardní situaci a policisté nebyli opilí.


Zvýrazněte pas.

27. ledna 2010 v 10:00 | Anet
Pokud přemýšlíte o tom, jaký pásek si pořídíte, nejprve zjistěte, zda je pro vás vůbec vhodný. Potom můžete
přemýšlet zda si vyberete široký nebo úzký, jak vysoko nebo nízko ho posadíte, v jaké barvě a v jakém stylu, tak aby odpovídal oblečení. Další důležitá věc je spona - velikost, tvar a provedení. Pásek není dominantním prvkem v oblečení, přesto ale můžete svůj styl dovést páskem k dokonalosti.
Široké pásky se nosí k halenkám zastrčeným do sukní s vyvýšeným pasem. Užší barevné pásky jsou ideální k šortkám. Filtrový pásek se hodí k večerním šatům. K šifonovým šatům se skvěle hodí hedvábná stuha, ve stejné barvě jako šaty. K pestrým letním šatům použijte stuhu v barvě, která na šatech převládá.


Fashion Trends jaro 2010: Šaty pro vílu

25. ledna 2010 v 13:00 | Anet
Módní návrháři proměnily pohádku ve skutečnost a jak mávnutím kouzelným proutkem z nás, něžných stvoření, vykouzlí víly. Přesvědčte se, lehké, jemné, průsvitné a zářivé barvy dodají éterický a nadzemský vzhled.


Návrhář Samuel Cirnansck má odvahu – na hlavu modelek nasadil stínidlo lampy a do sukně vpravil stůl!

24. ledna 2010 v 10:00 | Anet
,, Nevím jak Vám, ale mně se kolekce líbí, obzvláště poslední 4 modely "

Samuel Cirnansck nepatří mezi u nás, ale ani ve světě notoricky známé designéry. Přesto tento brazilský designér dokáže zastínit kolekce mnohých předních světových značek a top designérů. V těchto dnech na Fashion Week v brazilském Sao Paulo představil impozantní kolekci pro podzim a zimu 2010/2011, plnou dokonalé krejčoviny a smyslu pro vtip a nadsázku.

Při pohledu na kolekci brazilského návrháře Samuel Cirnansck máte stejný pocit, jako kdybyste znovu vynalezli kolo či znovuobjevili oheň. Vše tady už bylo - ale přesto je to jiné. V kolekci nalézáte výtvarno Hussein Chalayan, střípky surrealistických vizí dvojice Viktor & Rolf, a také vám nejspíš připomíná kolekci Alexandra McQueena pro léto 2007. A přesto je kolekce novátorská a vzbuzující ovace.