Prosinec 2009

Nový rok!

31. prosince 2009 v 19:41 | Anet
Tak a je to tu! Blíží se Nový rok. Rok 2010! Doufám, že do Nového roku vplujete v té správné vlně, která se s Vámi poveze celý nastávající rok! Já doufám, že pro mne nebude rok 2010 nějakou pohromou , však víte jak se to říká ,, jak na Nový rok, tak po celý rok". Tak né, že budete nějak zakabonění a zamračení , jinak takoví budete až do roku 2011 ! Né dělám si srandu . Tož mějte se co nejpěkněji a pořádně si užíjte Silvestra!

Anet

MOJE 114 KRESBA- Arabský plnokrevník

31. prosince 2009 v 10:00 | Anet
Zdravím! Konečně jsem se dokopala nakreslit koně. Vím, že tu žádná kresba koně dlooooouho nepřibyla, za to se omlouvám, ale přiznám se, že se mi kreslit nechtělo .

Tož kůn na kresbě je, jak jste již poznali, arabský plnokrevník. Předloha koně má hnědou barvu, ale nemohla jsem v mém šuplíku najít pastelky, tak jsem ho nakreslila bílého, to už umím doslova nazpamět´´ - doufám, že bílých koní nemáte už pokrk, příští kresba koně bude barevně. Snad se Vám bude dostatečně líbit

Anet

ZASE ,KRESBY JSOU POD AUTORSKÝM PRÁVEM!!! ZKOPÍROVÁNÍ JE POD POKUTOU A ZABLOKOVÁNÍM IP ADRESY!!!


Nenechte si ujít jeleny Kamily Písaříkové!

30. prosince 2009 v 15:51 | Anet
,, Ti jelínci nemají chybu at´ už v podobě náušnic, brože, čelenky či sponek "

Už máte doma svého jelena? Ne? Velká chyba. Tento módní doplněk zaujme na první pohled. Věřte mi, že lidé v okolí budou doslova šokovaní a vy neujdete jedinému pohledu. Na všech brožích, čelenkách, přívěscích a sponkách je jeden jediný tvar - tvar jelena. Jednou jsem také slyšela, že k němu v obchodě dostanete kartičku se jménem.
Jedna z velkých výhod je, že každý kus je originál. Nikdy nemůžete potkat nikoho se stejnou broží nebo stejným přívěskem. A pokud si myslíte, že tento bláznivý doplněk nosí je teenageři, jste na omylu. Jsou totiž oblíbení u úřednic v bankách nebo velkých společnostech. Necítí se pak tolik unifikovaně.
Seženete je v pražských obchodech,jako je Parazit, Pour Pour nebo Qubus. Sehnat ho můžet také přes internet na stránkách www.beinstyle.cz. Nebo můžete Kamilu kontaktovat na mail: kamila@deers.cz a dohodnout se přímo s ní, jakého jelena byste si představovali.


Stylová i elegantní psaníčka

30. prosince 2009 v 10:00 | Anet
,, Tý jo, většina psaníček je suprová! "

Konec roku se blíží na s ním i největší party roku - Silvestr! Jistě už alespoň přemýšlíte nad tím, co si vezmete na sebe a možná již máte svůj outfit připravený, v žádném případě však nesmíte zapomenout i na velice důležitý, praktický, ale hlavně velmi stylový a krásný doplněk, jakým je kabelka- psaníčko Alespoň jedno by se mělo nacházet v každém dámském šatníku, vždyť jej můžete využít hned několikrát. Plesová sezóna se totiž kvapem blíží. V tomto článku se tedy podíváme na to, jak krásná a stylová psaníčka můžou být a necháme vás nahlédnout do kolekcí hned několika světových značek, které psaníčka nabízejí.


Penguins

29. prosince 2009 v 21:08 | Anet
,, Nejsou úžasní? Hlavní ti malí prcci ! Ti jsou neodolatelní "


Malovátka Pupa - návrat do dětství

28. prosince 2009 v 13:13 | Anet
,, Je to úžasně nápadité a roztomilé, nemyslíte? "

Italská kosmetická značka Pupa Milano je známá svým hravým designem, make-up, stíny a rtěnky najdete v paletce ve tvaru medvídka, motýlka nebo nově panenky.


Snake women, gimnastic with ribbon

27. prosince 2009 v 16:00 | Anet
,, Uff hey tak to bych nezvládla, jako by ani neměly páteř a místo svalů jako by měly gumy! Je to takové až děsivé, co člověk dokáže se svým tělem"


„Pravý je prostě pravý“ – tvrdí o kožichu mnozí návrháři!

27. prosince 2009 v 10:00 | Anet
,, Je faktem, že kožich vypadá dobře a luxsně, i když já ho nenosím. Už vůbec bych si nekoupila pravý, měla bych pocit jako bych to zvíře sama zabila. "

Kožichy z pravých zvířecích kůží jsou v posledních sezónách tématem na velmi tenkém ledu. Někteří módní návrháři zastávají názor, že nepravé kožichy nemohou poskytnout maximální komfort a rozhodně nezahřejí jako pravá kůže. Opačného názoru je návrhářka Stella McCartney, která zasvěcuje kus své kariéry boji proti zabíjení zvířat pro módní účely. V jejím repertoáru nalezneme množství napodobenin kůže, které jsou podle designérky stejně tak funkční, jako kůže pravé. Ať si již kdokoli myslí cokoli, pravé kůže jsou trendem a tak to pravděpodobně zůstane.

Pracvé kožichy byly a budou

Kožichy z pravých zvířecích kůží jsou nedílnou součástí trhu každé země, kde bývají kruté zimy. Módní návrháři se snaží vyhovět požadavkům svých zákazníků, a tak v aktuálních kolekcích nabídli úžasné modely kožichů, které zkrátka musíte vidět!


Robot dance

26. prosince 2009 v 19:08 | Anet
,, Toto sem prostě dát musím. Úplně mě to fascinuje "


Příliš mnoho stresu? Vybijte jej přes telefon!

26. prosince 2009 v 10:00 | Anet
,, No myslím, že psychiatři a psychologové brzy ztratí práci "

Pokud ve Velké Británii vytočíte číslo 999, můžete o pomoc požádat záchranku, nebo se nechat přepnout na policii či hasiče. Pokud vytočíte číslo 347 ozve se vám speciální antistresová linka od společnosti Orange. Na tomto telefonním čísle si můžete vybrat svůj antistresový program a poslouchat jej za cenu běžného hovoru. Nervy si můžete uklidnit šuměním stromů ve větru, vlnami narážejícími do skal na pobřeží, zvyky venkovného života, praskáním hořícího ohně nebo ptačím zpěvem.