Listopad 2009

Žena potřebovala téměř 1000 pokusů, aby zvládla autoškolu!

30. listopadu 2009 v 10:00 | Anet
,, Upřímně, já budu těch pokusů beztak potřebovat více "

Až na 950. pokus se podařilo 68-leté ženě z jihokorejského města Soul úspěšně napsat písemné testy v autoškole. Testy se pokoušela od dubna 2005 zvládnout téměř denně. Ale až 11. listopadu 2009 se jí to konečně podařilo, když ze sta bodů získala minimální potřebný počet šedesáti bodů. Paní Cha Sa-soon potřebovala řidičák kvůli svému obchodování se zeleninou. Jen za poplatky na opakované testy zaplatila přes 4 200 dolarů.Top 10 podzimních doplnků 1

29. listopadu 2009 v 11:22 | Anet

Trend číslo 1 - kotníkové boty

To, že jsou kotníkové boty jedním z nejžhavějších trendů letošního podzimu, není žádná novinka. Botky od značky Yves Saint Laurent s leopardím potiskem se umístily jako číslo jedna mezi všemi ostatními modely v tomto trendu. Jednu nevýhodu to však má. Pořídíte je v přepočtu za téměř pětatřicet tisíc korun. Že na to nemáte? Nevadí! Poohlédněte se po podobném, levnějším modelu jiné značky. Hitem zima jsou také kotníčkové boty s otevřenou špičkou - o tomto trendu najdete více informací


Propadněte Minx mánii-každý den vyrazte s jinými nehty!

28. listopadu 2009 v 17:14 | Anet
,,To je fajn,jen je zahřejete a nalepíte na nehty jako nálekpu. Vzory jsou zajímavé ,nemyslíte? Mnš osobně se líbí ty předpředposlední s tou krajinkou. "

Už jste slyšeli o novém manikúrovém trendu nazvaném Minx - o úpravě nehtů, které se stala hitem mezi stovkami světových celebrit? Tato chytrá věcička z flexibilního polymeru se nejprve zahřeje a použije na nehty jako nálepka. Nemusíte si už nechávat lepit nevzhledné umělé nehty, které lze vždy rozeznat od pravých a které navíc nejsou k našim nehtům nejšetrnější. To Minx se k našim nehtům chová méně macešsky.


Nový design

28. listopadu 2009 v 13:10 | Anet
Zdravím!

Jelikož jsme se nudila,řekla jsem si, že si vyrobím nový design,a protože mě strašně nadchl obrázek ženy mající vlasy z koní,šoupla jsem ho do záhlaví. Nevím jak Vám ,ale já při pohledu na ty koně dostávám chut´ na čokoládu

Tož at´ se aspon trošku líbí.

Anet

Dokonalost

27. listopadu 2009 v 20:53 | Anet
Tahle ženská je prostě dokonalá! Modré zářící oči a vlasy jako uhel-miluji tuto kombinaci! Ještě ke všemu má fotomodelka úžasný tvar obličeje-výrazné lícní kosti a špičatější bradu. Promintě ,ale neodpustila jsem si to a prostě jsem tu fotku sem musela hodit.

Decoupage, ubrousková technika

25. listopadu 2009 v 10:00 | Anet
,,Jednou bych si chtěla zkusit "

Decoupage, ubrousková technika nebo ubrousková metoda je dnes velmi oblíbenou výtvarnou technikou. Ze vzorů z ubrousků můžete vytvořit zajímavé vzory a kompozice, kterými můžete ozdobit prakticky všechno. Decoupage, ubrousková technika vám umožní bez zvláštních výtvarných schopností vytvářet nová netradiční umělecká díla, dekorace a dárky. Jak pracujeme?


Medově žlutá barva vašeho outfitu probudí dobrou náladu a váš pocit výjimečnosti

23. listopadu 2009 v 10:00 | Anet
Medově žlutá je další z deseti významných barev, které se pro letošní podzimní a zimní sezónu dostaly mezi absolutní vítěze, tedy mezi top 10 nejlepších odstínů tak, jak je představila autorita v oblasti barev - společnost Pantone. Honey Yellow, neboli medově žlutá, přináší spoustu možností a co je jisté, že tento barevný odstín nadchne i vás! Perfektně ladí s podzim a dokonale prosvětlí i zimní měsíce

Symbolika barvy Honey Yellow:

Jako nejčastější zdroj inspirace pro medově žlutý módní odstín, neboli Honey Yellow, jsou pro návrháře teplé barvy Země a její krásy. Ať jsou to pouště, hornaté krajiny, pšeničná pole nebo horké pláže, medově žlutá je zkrátka všude kolem nás a působí velmi teplým, příjemným a pozitivním dojmem.


Zloděj se vysmívá policistům přímo před nosem a přesto jej nedokáží zatknout!

22. listopadu 2009 v 14:25 | Anet

Už od září hledá policie v anglickém městě Swansee 23-letého Mathew Maynarda, který vykradl několik bytů. Díky kamerovému systému se podařilo získat jeho fotografii. Policie ji pak nechala zveřejnit v místních novinách a také požádala veřejnost o pomoc při hledání tohoto lupiče. Jenže hledanému muži se zveřejněná rozmazaná fotka nelíbila a tak se vyfotil před policejním autem a svoji fotku poslal do novin. Zaslání zdůvodnil tím, že snad podle jeho fotky ho policie najde.


Žena je nejlepší hlídací pes!

21. listopadu 2009 v 11:06 | Anet
,,No to jo "

Policisté z Athén teď vyšetřují neobvyklý pokus o vyloupení bytu. Před půlnocí jim zavolala vyděšená žena, že se jí chtěl někdo vloupat do bytu, ale že zloděje asi zahnala. Už chtěla jít spát, ale náhle uslyšela za dveřmi šramot a někdo se snažil vypáčit kliku od dveří bytu. Napadlo ji, že se možná zloděj bojí psů a začala na dveře škrábat. Také začala vrčet a kňučet. Zloděj se skutečně přestal do bytu dobývat a poslouchal. Po chvíli jej opravdu vrčení a škrábání majitelky domu přesvědčilo, že psa za dveřmi rozhodně nepřepere a odešel.


Frísové běžící sněhěm

20. listopadu 2009 v 10:00 | Anet
,,Krátké ,ale krásné video. Nádherný kontrast -černí koně na bílém sněhu ! "