Říjen 2009

Pětiletý Rumun má svaly jako kulturista!

31. října 2009 v 16:35 | Anet
,, No,myslím si,že mu rodiče slušně zadělali na velké zdravotní potíže v pozdějším věku"


Malý Giuliano o sobě dal vědět poprvé letos, když vystoupil v jedné italské televizní show. Od té doby se mu už pozvánky do televize jen množí. Chlapec posiluje se svým otcem již od svých dvou let.
Stroe je přirovnáván k malému Ukrajinci Richardu Sandrakovi, který se stal nejsilnějším chlapcem na světě ve věku tří let. Ten plnil titulky médií po celém světě v roce 1995. Sice měl přezdívku Malý Herkules a v šesti letech dokázal na bench press uzdvihnout 50 kilogramů, nicméně dnes už činky nezvedá. Prý ho začala zlobit záda.


Pětiletý Rumun je považován za nejsilnější dítě na světě

Obrovský medvěd se vloupal do obchodního centra!

31. října 2009 v 10:45 | Anet
,, Méd´a si asi vyrazil už na předvánoční nákupy nebo schladit hlavu "

Je vcelku běžné, že prodavače v obchodě čas od času překvapí nějaký ten zloděj. Jaké překvapení však čekalo na pracovníky obchodu ve Wisconsinu, kteří během služby uslyšeli nějaký hluk mezi regály! Když se šli podívat, co se to vlastně děje, nemohli uvěřit svým očím. Naskytl se jim pohled na velkého mědvěda, který se stihl vměstnat do mrazáku, kde ještě hodinu zůstal, dokud nebyl uspán a odvezen. Jde vidět, že globální oteplování už začíná vadit i zvířatům


Největší módní lži

30. října 2009 v 15:38 | Anet
,,Je to zajímavé,ale ještě více by mně zajímalo,jak moc dotyčný,který tohle sepisoval ,si byl jistý,že to co píše,je dobře."


Halloween byl oficiálně zrušen!

30. října 2009 v 13:39 | Anet
,,Mně by Halloween bavil "

V anglické vesnici Pluckley se podle místních obyvatel zjevuje nejvíce přízraků z celé Británie. Lidé zde mohou velmi často spatřit ducha místního loupežníka, tajemného mnicha a v místní hospodě U Černého koně řádí poltergeist. Jenže starousedlíci měli už zřejmě strašení a halloweenských oslav náctiletých dost a požádali městskou radu o zrušení svátku. A radní slavení svátku skutečně schválili a proto v noci 31. října údajně žádné strašení nebude.


Trendy boty pro podzim a zimu 2009/2010

29. října 2009 v 15:00 | Anet
,, Tý jo,nádherné botky,hlavně ty červené jsou luxusní.Taktéž miluju vysoké boty"

Nové podzimní a zimní trendy v dámské obuvi jsou poněkud rozdílné, než známe z minulých sezón. Mnohem větší důraz je kladen na barvy, takže je rozhodně se na co těšit. V popředí stojí jednoduchost a podtržení celkového stylu. Podzimní a zimní trendy v dámské obuvi už nejsou pouhým doplněním outfitů, ale přesně mířenou, dokonalou módní střelou, která má jasný směr i cíl - kvalitu, přirozenost a velké elementy.


Pokladník v bance zahnal lupiče na útěk jediným slovem! Jak to dokázal??

29. října 2009 v 9:25 | Anet
,, Hey,ten lupič musel být pěkně zaskočený "

Jak málo stačí, aby bankovní lupič nedostal peníze a se strachem utekl z banky? Do banky Cherokee State Bank v americkém městě St. Paul přistoupil zakuklený muž a s pistolí požadoval vydání peněz. Pokladník se na lupiče podíval a stroze odpověděl slovem ne a dál se věnoval své práci. Lupič se zarazil a pak bleskově z banky utekl. Policie zatím po jeho totožnosti stále pátrá a pokladník dál nerušeně přepočítává peníze v pokladně.


Top 100 videos

28. října 2009 v 12:09 | Anet
Lidi! Jestli se na tohle video podíváte,tak se připravte na to,že umřete smíchy! Já se na to dívala 4x a už po prvním shlédnutí mě bolely panty od pusy a hlava,byla jsem od smíchu rudá jak paprika A ten song k tomu nemá chybu!


MOJE,100,101,102,103 KRESBA- Návhry

27. října 2009 v 18:41 | Anet
Jsou zde slíbené návrhy,prosím jsou to jen skice na téma ,,Koktejl párty" do jedné soutěže,takže na ten ušmudlaný papír se nedívejte. Jsou to kolekce po třech modýlkách,vybranou kolekci ,kterou tam budu posílat sem dodám později.

ZASE ,KRESBY JSOU POD AUTORSKÝM PRÁVEM!!! ZKOPÍROVÁNÍ JE POD POKUTOU A ZABLOKOVÁNÍM IP ADRESY!!!MOJE 99 KRESBA- Lavírovaný kůň

26. října 2009 v 18:45 | Anet
Tak,jelikož píšu z notesu od spolubydlící,takže na kresbě nemám značku,pouze podpis,ale hned jak zítra dojedu domů,spravím to. Tož jak jste poznaly jde o oře,opět lavírovaná kresba,trval mi pouhých 20 minutek a je kreslen dnes 26.10.09. Doufám ,že se bude,aspon trochu líbit

ZASE ,KRESBY JSOU POD AUTORSKÝM PRÁVEM!!! ZKOPÍROVÁNÍ JE POD POKUTOU A ZABLOKOVÁNÍM IP ADRESY!!!
Kočka zachránila nelegálního imigranta před vyhoštěním ze země!

26. října 2009 v 10:00 | Anet
,,No jo i zvířata zachraňují "

Nelegální přistěhovalec získal azyl ve Velké Británii díky kočce. Muž, jehož totožnost nebyla zveřejněna, žil se svou dívkou ve vilové čtvrti. Hodlali se vzít a založit rodinu. Jenže někdo jej udal imigračnímu úřadu, který jej zatknul a začal prověřovat, zda jejich soužití není jen formální. Jako důkaz důvěryhodnosti vztahu přinesla jeho přítelkyně k soudu kočku, kterou si společně koupili. Na základě všech výpovědí a podle nezvratného důkazu v podobě kočky soudce deportaci zrušil a tak se myši v Bolivíi nemusí bát anglické kočky

MY CAT,