Září 2009

Achal-Teke

30. září 2009 v 10:00 | Anet
Tož jelikož se tu někdo v komentářích ozval,že tu dlouho nebyly žádné obrázky koní,jsou tedy tu,vybrala jsem plemeno Achal-Teke,jelikož se mi strašně líbí jeho kovová barva


Fenka si své oblíbené hračky vozí v kočárku!

28. září 2009 v 16:59 | Anet
,,Jáj ,tak to je roztomilé "

Ellen Zessin z amerického města Portland už byla zoufalá z netečnosti a smutku své fenky mopslíka a tak ji na jaře koupila plyšová zvířátka.. Fenka Jenny opravdu pookřála, ale nejvíce ji zaujala plyšová štěňata, o která se začala s mateřskou láskou starat. Pak fenka v garáži objevila starý kočárek a hned si tam svá štěňata uložila. Překvapená majitelka si toho všimla, až když si s nimi Jenny vydala na procházku na zahradě. Podle majitelky fenka svůj zvyk stále dodržuje a vzorně pečuje o svoje miláčky.


Ubytování pro hosty postavené pouze z čipových karet. Podívejte se sami!

28. září 2009 v 11:29
V restauraci Holiday Inn v New York City se rozhodli recyklovat a zužitkovat použité čipové karty. Bryan Berg, specialista na neobvyklé stavby z karet, zde postavil kompletní ubytování pro hosty. Předsíň, ložnice i koupelna jsou vytvořeny z karet, které do sebe zapadají. Dokonce z karet sestavil i toaletní papír, který ale sám tvůrce nedoporučil používat. Ubytování sice není funkční, ale majitel restaurace si na nedostatek hostů a zájem médií nemůže stěžovat.

,,Za chvíli budou byty postavené i z papírových kapesníčků,jak tak koukám ,ale originální nápad,a to se přeci cení "


Nová kolekce obuvi Manolo Blahnik

27. září 2009 v 12:36 | Anet
,,Wow,to je prostě luxus ,hlavně ty kozačky"

Módní návrhář Manolo Blahnik, v jehož botách se nosily hrdinky seriálu Sex ve městě, vytvořil novou kolekci dámské obuvi, která je určena, jak jinak, než pro období podzim a zima letošního a příštího roku. Blahnik je ze své kolekce nadšen, a není se čemu divit. Jeho modely jsou opět vrcholem krejčovského umění a pořádné dávky originality.


Kresby od Anety Hlinkové

27. září 2009 v 8:53 | Anet
Takže opět jste mi někdo z Vás konečně poslaly své kresby, tyto dvě nadherné kresby jsou od Anety H. Její ostatní výtvory naleznete zde http://a-kresby.blog.cz/ Obě kresby kreslila shruba 12 hodin.
Můj názor je takový,že se jí obě velmi vydařily,ovšem ovčák se jí povedl nejlépe.

Také jsem sem chtěla dát dvě své kresby,ale jelikož jsem je fotila mobilem,následně jsem pak zjistila ,že kvalita fotek je velmi nízká,takže kresby budou až příští týden .

Umělec tvoří sochy z nafukovacích balónků

26. září 2009 v 17:04 | Anet
,,Škoda,že těch fotografií jeho soch není víc "

Americký umělec Jason Hackenwerth se rozhodl nevšedním způsobem proslavit sebe a pláž Beach Trumpet and Peep nedaleko New Yorku neobvyklou výstavou. Své sochy totiž vytvořil z nafouknutých barevných balónků, které k sobě přivázal. Sochy většinou znázorňují nejrůznější zvířata, ale řada balónkových objektů vytváří nové druhy zvířat a předmětů. Některé tvary mu trvaly až tři dny, než všechny balónky nafoukl a připevnil. Největší objekt má více než 1200 m a celkem bylo použito více než 5000 balónků.


Monochromatické experimenty, to je pre-fall kolekce YSL

26. září 2009 v 12:05 | Anet
Módní návrhář Stefano Pillati se pro letošní pre-fall sezónu soustředil na monochromatické experimenty. Pakliže si pod tímto pojmem nedokážete nic představit, prohlédněte si fotografie z kolekce.
Důležitými prvky jsou zakulacené křivky, skládané materiály a v neposlední řadě rovněž odstíny šedé a černá barva. Podle Pilatiho slov, pro tuto dámskou kolekci jsou použity "superluxusní" materiály, ostatně, jako vždy. Návrhář se domnívá, že luxusní móda má stále velkou budoucnost, luxus je podle něj nedílnou součástí života, a podle toho se také nová dámská módní řada odvíjí.

,,Některé jsou zajímavé ,hlavně se mi líbí modely v černém zbarvení,také modré a ty tmavě zelené šaty se mi velmi líbí "


Pozor na nesmyslné zákony v cizině!

25. září 2009 v 10:00 | Anet
,,Vím,že je po létu a tím pádem po dovči,ale neodpustila jsem si to sem dát ,jelikož na to prostě nemám více slov "

Pokud nechcete strávit dovolenou ve vězení vaší vysněné země, měli byste se seznámit s některými zvláštními a stále platnými zákony. Na Floridě je například zakázáno, aby svobodná žena v neděli skákala padákem a také se zde nesmí na pláži zpívat, pokud máte na sobě plavky. V Dánsku by lidé měli lidé ohlásit svůj odjezd autem zatroubením na lesní roh a zkotrolovat, zda pod autem není dítě. Ve Švýcarsku je údajně nelegální po desáé hodině večer splachovat záchod.


V USA se konalo mistrovství světa v surfování psů!

23. září 2009 v 10:00 | Anet
,,Už i psi surfují,to dokazuje ,že jsou velmi všestranní ! "

Surfování není jen oblíbenou činností lidí, ale také domácích mazlíčků. Na pláži Del Mar v americkém městě San Diego se konalo mistrovství světa v surfování psů. Více než čtyři tisíce navštěvníků obdivovalo nové psí hvězdy ve slušivých surfařských oblečcích. Letošním šampiónem se stal šestiletý pes jménem Bobby Gorgeous. Peníze za lístky a propagační předměty se rozdělí mezi útulky zvířat a organizace, které prosazují práva zvířat v USA.


Muž řídil v opičí masce, aby nemusel platit pokutu

21. září 2009 v 10:00 | Anet
,,Škoda,že ten opičák nejde lépe vidět,no.....spíše je škoda,že ta fotka není větší,ale je to mazané "

Velmi originální způsob, jak se vyhnout placení pokuty za rychlou jízdu vymyslel, 47-letý řidič z amerického města Phoenix. Policie zde na dálnici používá radar s automatickou kamerou. Ale Von Tesmar měl vždy na sobě masku opice nebo žirafy, a tak policie nemohla zjistit identitu neukázněného řidiče. Až jednou zapomněl, že kamery jsou i u benzínové pumpy a konečně se dostal před soud. Na pokutách za rychlou jízdu teď musí zaplatit přes 6 700 dolarů.