Srpen 2009

Škoooolaaaaa .....

31. srpna 2009 v 19:47 | Anet
Tož a je to tady. Škola. Opět návrat do toho ústavu . Další dny plné učení se. Nevím jak Vy,ale já se docela těším,na třídu ,na intr aták. Rozhodně né ale na ty řeči učitelů ohledně maturity,kterou nás straší už od prváku . No nebudu to tu nijak dále rozebírat,přeji Vám dobrý start do dalšího školního roku a at´ se Vám dobře vede

Také zřejmě ,jelikož nebudu přes týden doma, předpřipravím nějaké článečky,pravděpodobně tři na týden-pondělí,středa a pátek.....ale tento týden to tak ještě nebude,protože jedu na intr jen na tři dny,tak snad stihnu v hodině Informatiky Vám něco napsat.

Tož mějte se!

Anet


Ve Švédsku řádí nezastavitelný ,,Spiderman", krade na co přijde!

31. srpna 2009 v 9:45 | Anet
Police ve Stockholmu stále neúspěšně pátrá po lupiči s přezdívkou Spiderman. Podle několika záznamů videokamer tento zloděj chodí oblečen do kompletní horolezecké výbavy a zahradnických rukavic. Do bytů se dostává okny, poté co vyleze po zdi domu a okenních římsách. Takto už vyloupil deset bytů, vždy ve vyšších patrech domů. Ukradené peníze, šperky a notebooky vždy uloží do batohu a rychle zeslaňuje do bezpečí.

,,Borec "


Barvy dokáží odhalit mnohá tajemství povahy člověka

30. srpna 2009 v 17:18 | Anet
Barvy nás obklopují každý den. Jsou součástí našeho žití a vnímáme je naprosto přirozeně. Více pozornosti jim většinou začneme věnovat až v okamžiku, když se rozhodneme obnovit svůj šatník, nebo pořizujeme nové doplňky interiéru. Význam barev pro člověka je ale mnohem hlubší. Barvy totiž nejen krášlí, ale také silně působí na naši psychiku.
Pokud někdo během života začne měnit své oblíbené barvy či kombinace, a nejde jen o projev módních trendů, může to znamenat začátek nějaké psychické poruchy.

,,Mno mám ráda pastelové barvy jako například mléčnou žlutou,fialkovou,jemnou červenou nebo vínovou,ale také mám ráda tmavě zelenou,modrou,černou...prostě tmavší barvy.Zajímalo by mě ,co barvy ,které mám ráda ,o mně vypovídají Tuhle zajímavost jste si mohly přečíst i na netu "

Treny na podzim-Bez černých šatů se neobejdete!

30. srpna 2009 v 10:38 | Anet
Pravdou je, že výběr v tomto trendu je poměrně rozsáhlý, ale zvolit model, který skutečně padne jako ulitý, je umění. Přední světoví návrháři a značky se proto soustředí zejména na to, aby byl design jejich outfitů dostupný většině postavám a opravdu slušel. Například značka Akris představila rafinovaně řešený model asymetrického střihu - s jedním odhaleným ramenem. Šaty můžete doladit pomocí černých punčocháčů a barevných doplňků, které celý outfit oživí. Značka Blumarine svou pozornost soustředila na krajky umístěné v oblasti výstřihu, vytvořila tak model, který není jen tak k vidění. Další skvělý model pocházející z dílny značky Emilio Pucci rovněž stojí za pozornost - skvělý design spočívá v nařasení spodní části šatů, které se hodí jak do práce, tak na společenský večírek.

,,Úplně poslední model ve druhé řadě mi tak trochu připomíná uniformu,což se mi srašně zamlouvá,jelikož já uniformy miluju a líbí se mi ,když se do uniformy obleče ženská Černá je holt nesmrtelná "

Jak vypadá nejhezčí okurka na světě?

29. srpna 2009 v 19:52 | Anet
Svým očím nemohl uvěřit 76-letý důchodce Ray Saymour z anlglického města Doncaster, když na své zahradě v záhonu okurek objevil neobvykle zdeformovanou okurku. Zeleninu pěstuje více než 30 let a pravidelně navštěvuje výstavy ovoce a zeleniny, ale okurku, která by vypadala jako labuť ještě neviděl. Svůj výpěstek považuje za nejkrásnější okurku v zemi. Ale přesto reporérům uvedl, že tato okurka asi stejně skončí v jeho oblíbeném zeleninovám salátu.

,,Má zajímavý tvar,ale jako nejhezčí mi nepříjde ,možná je to tím,že zeleninu nemám extra v lásce "


Anna Šuhajová

29. srpna 2009 v 11:42 | Anet
Studentka Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně Anna Šuhajová je v současné době na stáži na finské University of Lapland, kde studuje oděvní a textilní design.

,,Moc se mi líbí její styl,přečtěte si charakteristiku tvorby,jelikož ta je vážně zajímavá! "

Kočka Nora se stala hudební hvězdou!

28. srpna 2009 v 19:12 | Anet
Pětiletá mouratá kočka Nora z amerického města Philadephia se stala internetovou hvězdou poté, co na youtube byl zveřejněn její koncert. Skladatel se inpiroval jejím oblíbeným stylem hry na pianino a napsal pro ni skladbu CATcerto. Nora hraje na své oblíbené pianino a současně ji doprovází Klaipeda Chamber Orchestra. Nora hraje kdykoli má příležitost a moc ji baví doprovázet svou majitelku, učitelku hry na piano, a žáky při hře. V současnosti má Nora už vlastní televizní pořad, nespočet videí a vlastní webové stránky o svém životě.

,,No,šikovná to číča "


Začněte podzim s novým účesem

28. srpna 2009 v 8:23 | Anet
Pokud nechcete, aby vás módní podzim přistihl nepřipravenou, tak je čas na změnu účesu. Máme pro vás skvělou inspiraci z lyonského kadeřnického salonu vlasového mága Jacka Holta.

Perfektní sestřihy ve stylu bob, ale i rozčepýřené mikádo nebo stále aktuální kudrny - to vám pro letošní podzim doporučuje francouzský vlasový designér Jack Holt. Povinou součásti účesu zůstane i na podzim a v zimě ofina.


Úprava kofoláska

27. srpna 2009 v 17:11 | Anet
No provedla jsem na kofoláskovi drobnou změnu,přidala jsem mu vlasy. Pokud by Vás zajímalo z čeho jsou,jsou z takové té ozdůbky jak bývají na pohárech se zmrzlniou. Na fotce to poznáte.

P.S: Všiměte si sexy pohledu a vyzývavého držení tělaTrendy na podzim-Propadněte krvavě červenému šílenství!

27. srpna 2009 v 9:16 | Anet
Červená barva je symbolem smyslnosti, vitality, tělesnosti. Podněcuje silnou osobnost a sebevědomí, staví vás do vůdcovské role. Červená barva je ztělesněním energie a průbojnosti, inspirace a v neposlední řadě také silných citů. Ne nadarmo je červená barva spojována s pocitem lásky. Nejen obyčejní lidé, ale také tvůrci té nejluxusnější módy červenou barvu milují, a tak není divu, že se stala jedním z nejžhavějších trendů nadcházející podzimní a zimní sezóny.

Další ze žhavých trendů nadcházejícího podzimu a ziny je červená barva. Nezáleží na stylu, typu outfitu - zkrátka musí být v červené! Představujeme vám ty nejlepší doplňky a oblečení v rudé barvě krve, které vám jistě na první pohled učarují. Tak se inspirujte!


,,Takže pokud chcete být in, šupem si kupte něco červeného,cokoliv! "

Louis Vuitton