Červen 2009

Arab poprvé ve fitku

28. června 2009 v 14:07 | Anet
Nemyslete si pod slovem Arab koně prosím Vás ,v tomto případě jde o člověka Každopádně je to mazec video,nejparádnější je,jak tam ten chudák začne zmatkovat
V Číně se narodilo prase s opičí hlavou

27. června 2009 v 20:13 | Anet
Jakoby nebylo nejrůznějších zvířecích mutací v posledních měsících dost, tak v Číně přibyla další, tentokrát však opravdu velmi kuriózní. Na jedné farmě ve vesnici Feng-čang se narodilo prase s hlavou připomínající opici. Stvoření má tenká ústa, malý nos, dvě velké oči a jeho zadní nohy jsou výrazně delší než ty přední, a tak zvíře spíš skáče než chodí. Informovala o tom agentura Ananova.

(prasoopička)

MOJE 85 KRESBA-Bělouš

26. června 2009 v 16:51 | Anet
Tak opět je tu další kresba koně. Kreslila jsem ho tento týden v pondělí 22.6.09. Kresba je kreslena tužkou 7B a 6B ,také jsem pro černější stín použila fixu,ale jen opravdu v malém množství,proto možná ji na kresbě ani nespozorujete . Mno já si myslím,že není nejhorší a osobně ji považuji za jednu z mých nejlepších kreseb,jsem s ní nanejvýše spokojena a pro mne je bez chyby ,protože jsem si na ni opravdu udělala čas a kreslila po pauzách ,ale vsadím se Vámi o cokoliv,že Vy lepší kreslíři ,tam nějaké chybičky najdete

Anet

ZASE KRESBY JSOU POD AUTORSKÝM PRÁVEM!!! ZKOPÍROVÁNÍ JE POD POKUTOU A ZABLOKOVÁNÍM IP ADRESY!!!

Videa- čvachtání andulek

21. června 2009 v 9:00 | Anet
Naprosto úžasná videa......Alber Elbaz

20. června 2009 v 13:40 | Anet
Alber Elbaz

Izraelský návrhář (v jeho 10 letech se rodina přestěhovala do Izraele) se v roce 1987 rozhodl vydat do New Yorku, kde se po čase dostal až k Geoffreymu Beeneovi, pro kterého několik let pracoval. V roce 1997 začalo jeho působení u značky Guy Laroche a YSL Rive Gauche. Ani v jedné se však neprosadil. Přešel tedy k jiné, a to ke značce Lanvin sídlící v Paříži, kde mu dali potřebný prostor. Dnes 47 letý návrhář je jejím kreativním ředitelem.


Klauzura-kalhoty

13. června 2009 v 17:58 | Anet
No ,jak jsem Vám slíbila,jsou zde mé kalhoty. Téma bylo ETNO nebo POP ART . Já si vybrala etno,konkrétně jsem si jako inspirační zdroj zvolila Orinet. Proč právě Orient? Protože mě zaujal svou lehkostí a jemností ,co se týče látek,také výšivkami,které jsem také na svém návrhu uplatnila .
Postup tu psát nebudu,né že bych si ho nepamatovala ,ale stejně by jste si ho nečetly
Ještě nevím ,jak byl můj návrh oznámkován,ale učitelé byli očividně nadšeni a žádné výtky ,až na pár chybiček ,neměli,za což jsem ráda,tak si myslím,že by to mohlo dopadnout dobře. Je to focené na intru ,protože jsem to na intru dodělávala ,tak se omlouvám,za neprofesionální prostředí

ZASE KRESBY JSOU POD AUTORSKÝM PRÁVEM!!! ZKOPÍROVÁNÍ JE POD POKUTOU A ZABLOKOVÁNÍM IP ADRESY!!!

Detail:

Ahoj!

12. června 2009 v 15:56 | Anet
Tož opět Vás zdravím! Pokud nevadí ,dnes článek nebude ,jelikož se mi nechce . Ale zítra pro Vás chystám pro zveřejnění mou hotovou klauzuru,oné kalhoty,které jsem Vám ukazovala pouze ve formě návrhu ,do kalhot jsem oblékla sestru,ale uvidíte ji jen od pasu dolů . Dám sem jak počáteční návrhy ,návrh samotných kalhot ,které jsem zhotovovala ,tak i kalhoty již hotové.

Jinak školní rok se krátí čím dál víc,také máte ve škole už ,,leháro"? My vcelku ano a vůbec,jak se těšíte na tak dlouho očekávané prázdniny? Já osobně se jich nemůžu dočkat,těším se ,že budu mít moře času si ušít několik věcí a samozřejmě se těším na dovču.

Anet

( mimochodem tento obrázek je jeden z mála ,který jsem upravovala ve Photofiltru-nic moc ,ale já jsem s ním spokojená )


Video: Čičiny

7. června 2009 v 11:37 | Anet
No tato videa jsem sem prostě musela dát. Na prvním videu je hodně aktivní malá čičina,nevím jakého plemene ,ale kdybych si měla tipnout ,tak si tipnu,že je to Britská modrá kočka.
Na druhém videu je kočičí mimino jak pomalu zaspává ,je úplně úžasné .

1.


Nový design-Blue

6. června 2009 v 17:01 | Anet
Jistě jste si všimly,že můj blog má nový vzhled. Dělala jsem ho úplně sama ,ovšem pěkně jsem se s ním piplala,tak kolem hodinky ,vlastně de-facto od rána,ale po přestávkách,ještě jsem s něčím piplala ve photofiltru ,takže čas dokončení se tím ještě prodloužil . Určitě to není bůhví nějaké extra ,,dílo" ,ale já jsem s ním spokojená . Jestli Vás zajímá název ,tak ten je naprosto jednoduchý a prostý -,,Blue"
Tož a co ,jak se máte?

Anet


Další ukázka hudby ,kterou poslouchám

5. června 2009 v 19:05 | Anet
Jak jsem již zmínila ,poslouchám metal, miluji klasickou hudbu ( Mozart,Beethoven atd.) ,ale i opery . A protože se mi líbí hlavně ženský soprán (nejvyšší ženský hlas - Maria Callas,Natalie Dessay) ,zaposlouchala jsem se do finské ,charismatické zpěvačky s fenomenálním hlasem-Tarji Turunen . Jistě ji znáte jako bývalou zpěvačku symphonic metalové skupiny Nightwish. Jakmile jsem zjistila ,že je na solové dráze,hned jsem si musela její písničky poslechnout ,od té doby ji poslouchám neustále . Je obdivuhodné ,co se svým hlasem dokáže. Veškeré informace o ní najdete na těchto stránkách : www.tarjaturunen.cz