Únor 2009

Prase založilo požár v domě, samo se zachránilo skokem do vany

28. února 2009 v 10:51 | Conusek
Vietnamské prase si zachránilo kůži skokem do vany poté, co založilo požár v rodinném domě svých majitelů ve Švédsku. Z domu zbylo spáleniště, prase však vyvázlo jen se sežehlou srstí.

My foto-STYL A KABO

26. února 2009 v 12:12 | Conusek
19.2.2009 ( čt) jsme byly se školou na veletrzích mody STYL A KABO v Brně. Jsou to veletrhy určené pro milovníky mody, začínající návrháře a celkově pro veřejnost. Můžete tam shlédnout jakékoliv přehlídky jakýkoliv značek. No.. já a kámošky jsme stihly tak pět přehlídek, protože jednotlivé časové údaje přehlídek se překrývaly, takže jste museli jít bud´na tu, nebo na tamtu Jinak jsme teda viděly přehlídku spodního prádla ( značky si už nepamatuji), přehlídku bot, taneční přehlídku pro mladé, přehlídku kabátů a oblečení a nakonec tu nejhlavnější přehlídku GREEN DESIGN (mimochodem, do této souteže budu posílat návrhy ). Tady na této přehlídce prezentovali své modely různí návrháři , jak cizinci, tak i Češi. Taky tu bylo vyhodnocení zmíněné soutěže GREEN DESIGN, tady se přihlašovaly 140 různých oděvních škol, z toho vybrali jen osm soutěžících z těchto škol, které právě na této přehlídce prezentovali své návrhy ( pouze tři). Umístnění bylo jen do třetího místa.

Myslím, že když se chcete stát návrhářem, nejlepší volba ( aspon pro mě) je právě navštívit tyto veletrhy mody ( jsou 2x za rok). Nejenže Vám přinesou spoustu inspirace, ale už jen účast na soutěži GREEN DESIGN Vám poskytne zkušenosti a máte defakto našlápnuto.

Jinak fotky , které tu vidíte jsem fotila já ( však to jde taky vidět). Snažila jsem se je vyfotit co nejlíp, no.

ZASE FOTOGRAFIE JSOU POD AUTORSKÝM PRÁVEM!!! ZKOPÍROVÁNÍ JE POD POKUTOU A ZABLOKOVÁNÍM IP ADRESY!!!

Conusek

1. Kabáty a oblečeníNEW DESIGN

26. února 2009 v 11:51 | Conusek
Takže někteří už asi postřehli, že mám nový design. Za tento design moc děkuju majitelce tohoto blogu http://lonely-fallen-angel.blog.cz/ *CuTe..LaDy* . Moc se mi líbí, takový jsem si představovala. Ještě jednou moc díky

Conusek


Angličanka má 6005 piercingů

25. února 2009 v 12:29 | Conusek
Angličanka má 6005 piercingů, kůže jí není takřka vidět

Britka v době, kdy měla
Britka v době, kdy měla "jen" něco přes 4000 piercingů.


ZMĚNA PROVEDENA

24. února 2009 v 17:49 | Conusek
Takže jak už napovídá sám název -změna provedena Určitě jste si všimli jak rubriky krásně prořídly a možná časem přibudou i pár nových. Tak snad si zvyknete a doufám, že Vás to nijak neovlivní sem chodit. Možná, že se změní návštěvnost, ale co už..změna k životu patří a mnohdy se jí člověl nevyhne

Samozřejmě se chystám i změnit design, aby změna byla úplná . A tak se Vás chci zeptat, jestli by nebyl někdo ochoten mi udělat nějaký design, ovšem jen kdo chce a pokud máte čas. Kdo by ochoten byl, tak podrobnosti bych mu poslala třeba na e-mail.

Conusek


POZOR ZMĚNA

23. února 2009 v 14:49 | Conusek
Tak mě lidičky napadlo, proč trochu nepozměnit téma blogu. Myslela jsem tím, že blog, který je doposud skoro jen o koních, by se pustil od tohoto témata . Z toho vyplývá, že bych smazala skoro všechny rubriky o koních...stejně do nich nic nepřidávám a rubriky jako: stavba těla koně, plemena, zbarvení, chování, koně a sport apod. vyplňují každý druhý blog , který je o koních nebo se koní asponˇ trochu týká. Ale nebojte se ,koně miluju a jen tak se jich vzdát není nic lehkýho, pro mě nemožné .Tím pádem by zbyly tyto rubriky: Vaše a moje kresby, rubrika PRO VÁS, určitě také rubrika různé kresby a malby, videa, fotografie návrhů, moje fota, rubrika o týrání zvířat, fotografie od Slawik a Langrishe, rubrika REKLAMY, rubrika rekordy zvířat, obrázky zvířat a určitě přibude rubrika o návrhářích. Prostě jednoduše a stručně promažu rubriky a přidám něco novýho.

Tak pište do komentářů zda s tím souhlasíte či ne, jestli by se Vám změna líbila , popřípadě nelíbila a z jakého důvodu, prostě pište své názory. Pod článkem je i anketa

Conusek


Dolores Cortés – Madrid Fashion Week, jaro 2009

23. února 2009 v 9:34 | Conusek
Dolores Cortés je pokračovatelkou rodinné návrhářské tradice, za kterou se můžeme ohlednout 50 let zpět.Teplé základní barvy jsou srdcem celé kolekce plavek přicházející pro sezónu Jaro-Léto 2009. Červená, měděná, oranžová, fialová to jsou barvy vyznačující etnický a Africký styl, který návrhářka zvolila.
Koni se zaklínilo kopyto v kolejišti, vlak ho přejel

21. února 2009 v 18:17 | Conusek

Při masopustním veselí v Zadní Třebani na Berounsku v sobotu usmrtil vlak koně. Zvířeti, které převáděli přes železniční přejezd, se zaklínilo kopyto v kolejišti a do příjezdu vlaku se ho nepodařilo vyprostit. Projíždějící rychlík nestačil zabrzdit a koně přejel, řekla mluvčí berounské policie Marcela Pučelíková.

MOJE 75 KRESBA

20. února 2009 v 17:29 | Conusek
Takže jsem se opět činila. Je to kresba oblečení ( draperie) kreslená rudkou, kterou jsem kreslila v hodině VYP. Jinak je to focené.

ZASE KRESBY JSOU POD AUTORSKÝM PRÁVEM!!! ZKOPÍROVÁNÍ JE POD POKUTOU A ZABLOKOVÁNÍM IP ADRESY!!!

Conusek


MOJE 73 A 74 KRESBA

14. února 2009 v 10:34 | Conusek
Opět sem dávám moje kresbičky. Jsou to kresby rukou malované za DÚ do figurálky. První kresba ruky je kreslená tužkou B6. Druhá kresba ruky je kreslená zase celá rudkou. Kreslila jsem je minulý týden. Kresby jsou zase focené

Klikněte na celý článek, je tam další kresba..

ZASE KRESBY JSOU POD AUTORSKÝM PRÁVEM!!! ZKOPÍROVÁNÍ JE POD POKUTOU A ZABLOKOVÁNÍM IP ADRESY!!!

Conusek

1. Kresba-ruka (tužka)