Leden 2009

Příběh jednoho hřebce

30. ledna 2009 v 16:36 | Conusek
Tož přidávám první příběh ,snad si ho přečtete


Příběh:

Celý život jsem snil. Snil jsem o krásném černém koni s překrásnýma očima. Snil jsem a pak jsem ho uviděl. Ne, to opravdu není sen! Stál tam vzadu. Nemocný. Celé tělo včetně duše měl poseté nemocí. Koukal na mne těma krásnýma očima bez života a říkal: "Vem si mne a pomoz mi, prosím člověče! Ty jediný to pro mne můžeš udělat. Čekám tu na tebe už dlouho, hodně dlouho..."
Už nemusím snít. Mám doma úžasného černého hřebce s jiskrou v oku, nádhernou zdravou srstí. Po těle i po duši je mu dobře. Moc dobře. Nám oběma. Jsem hrdý majitel "černé perly", fríského sebevědomého hřebce Tsjibbe T.


3-KOLO-SONKB!!

29. ledna 2009 v 19:18
Prosím hlasnete opět pro mě?


Děkuji za všechny hlasy.

Conusek

Kresby koní

29. ledna 2009 v 17:13 | Conusek

Opět stažené z deviantartu... některé jsou opravdu nádherné


My foto- klauzurní práce z VP (šaty)

23. ledna 2009 v 16:37 | Conusek
Takže sem dávám fota mé klauzurní práce ( pololetní práce z výtvarné přípravy)- šatů, které jsme si měli navrhnout dle daného téma ( podmořský svět) a následně realizovat. Měli jsme na to shruba něco málo přes měsíc. Součástí šatů byla nejen realizace, ale i prezentace ( kresby návrhů, estetika atd.) K fotkám šatů sem dám i fotku, z které jsem se inspirovala. Na ukázku sem přidávám i šaty moji sestry. Upozornuji, že šaty dle vlastního návrhu jsme šili poprvé, takže podle toho vypadá i materiál. ( Klikněte na ,,celý článek" jsou tam další fota)

ZASE FOTOGRAFIE JSOU POD AUTORSKÝM PRÁVEM!!! ZKOPÍROVÁNÍ JE POD POKUTOU A ZABLOKOVÁNÍM IP ADRESY!!!

Conusek

1.MOJE ŠATY ( materiál: podšívka- bílé plátno, vrchní mtr.- bílý šifon nabarvený z části na žluto, balonového tvaru sukně jsem docílila prostrčením gumičky do mtr.)

Inspirace: medúza


Blackhous – Madrid Fashion Week, jaro 2009

22. ledna 2009 v 15:38 | Conusek
Černá barva je elegantní, ale když se skombinuje s červenou, dostane ďábelský náboj. A přesně tak by se dala charakterizovat kolekce Blackhous, kterou značka představila na letošním Madrid Fashion Week.
2 KOLO SONKB

17. ledna 2009 v 19:31 | Conusek
Kdo chce, at pro mě hlásne.....předem děkuji za hlásky!


Ruším SB a nespřáteluji

17. ledna 2009 v 18:07 | Conusek
Takže jsem se rozhodla, že ruším SB a že už nebudu spřátelovat. Prostě jednoduše budu mít jen oblíbené stránky. Důvody určitě znáte. Samozřejmě, že ty, které mám v oblíbených doposud určitě nesmažu, jen je budu mít jako oblíbené stránky, ne jako SB. Doufám, že některé z vás tímto neurazím, že Vás budu mít jen jako oblíbené stránky. Tím se trochu změní i pravidelnost komentářů, tzn. že nebudu pravidelně obíhat, jako do ted. Kdyby byl z vaší strany nějaký problém ohledně tohoto, klidně napište.Tak to je ode mě všechno

Takže jak čtu vaše komentáře, někteří to špatně pochopili. Neznamená to, že když jsem smazala předpodu SB, že nebudu na Váš blog chodit. Prostě tam Vás mám jako oblíbené stránky, kam ráda chodím. Neberte to prosím Vás, jako že jste se tím pádem nějak snížili apod! Nikdo za nic nemůže, je to pouze a čistě mé rozhodutí, na které neměl vliv nikdo z Vás!


Conusek

MOJE 63,64,65,66, A 67 KRESBA.

16. ledna 2009 v 12:00 | Conusek
Takže jsem se rozhodla , že sem dám opět nějaké mé návrhy. Tyto návrhy jsou už starší, kreslila jsem je na talentovky. Jsou kreslené většinou progressou a dávám je sem spíše pro spestření

Kresby jsou opět focené

ZASE KRESBY JSOU POD AUTORSKÝM PRÁVEM!!! ZKOPÍROVÁNÍ JE POD POKUTOU A ZABLOKOVÁNÍM IP ADRESY!!!

Conusek

1.

Srandovní obrázky 6

14. ledna 2009 v 17:57 | Conusek
Opět další


První dojná číča na světě
SONKB- 1 KOLO

12. ledna 2009 v 8:29 | Conusek
Prosím , byl by někdo tak ochotný a hlasoval tady na této adrese pro mě? Určitě překypujete ochotou ,tak doufám ,že mi ten hlásek někdo dá ,moc Vás miluju a děkuji předem

Conusek