Listopad 2007

MOJE 15 KRESBA

30. listopadu 2007 v 17:31 | Conusek
TAK , TOHLE JE ZASE MOJE DALŠÍ KRESBA, TENTOKRÁT JE TO ARAB A KRESLILA JSEM HO PRO KÁMOŠKU , TUŽKOU B6 VE DNE 28.11.2007,MYSLÍM SI, ŽE JE TO JEDNA Z MÝCH POVEDENÝCH KRESEB=), TAK DOUFÁM,ŽE SE VÁM BUDE LÍBIT A PIŠTE DO KOMENTÁŘŮ.....
CONUSEK

výhra za bleskovku

25. listopadu 2007 v 18:26 | Conusek
DALŠÍ VÝHRA

Finský chladnokrevník

25. listopadu 2007 v 16:05 | Conusek
VÝŠKA: do 154,5 cm
PROSTŘEDÍ: tajga
PŮVOD: před dobou ledvou
KREV: chlanokrevník
VLIVY: Finský pony, Oldenburský kůn
VYUŽITÍ: lehké povozy
POCHÁZÍ: Finsko
VLASTNOSTI: Neúnavný fiský chladnokrevník má sílu těžkého koně kombinovanou s rychlostí, vlastnostmi a živostí lehkého plemene. Je dlouhověký, velmi vytrvalý a má pozoruhodnou vnitřní sílu. Plemeno je známé svou výbornou konstitucí.
ZBARVENÍ: všechny typy
VZHLED: Hlava bývá plochá, ale má přátelský výraz a vyjadřuje příjemnou povahu tohoto plemene,obrys je charakteristický rovným hřbetem, plece jsou silné a vhodnější pro práci,nohy jsou správně stavěné,nohy jsou čisté s malým rousem nebo bez něj,sklon zádě od kříže je charakteristický pro těžkého závodního koně.

Pitbulteriér

25. listopadu 2007 v 15:41 | Conusek
PŮVOD: U.S.A.
VZNIK: 19. století
PŮVODNÍ ÚČEL: zápasy se psy
NÝNĚJŠÍ ÚČEL: společník
VĚK: 12 let
HMOTNOST: 14-30 kg
VÝŠKA: 46-56 cm
HISTORIE: Neexistují žádné písemné záznamy o původu tohoto plemene, proto nelze přesně zjistit jeho původ. Část přívrženců tohoto psa se domnívá, že pochází ze staffordshirského bulteriéra, jiní si myslí, že je moderní obdobou původního anglického buldoka. Nelze s jistotou určit ani původní domov, protože do Ameriky byl dovážen z různých evropských zemí. Přesto je nutné uznat, že především díky chovatelům z USA se dnes můžeme těšit z vynikajících pitbulů.
AMERICKÝ PITBULTERIÉR: Je to společenský pes, který mulije lidi, a má k nim velmi přátelský vztah. Svému pánovi je bezmezně oddaný a vyžaduje jeho společnost a pozornost. Známé návštěvy nadšeně vítá. K cizím lidem bývý zpočátku trochu nedůvěřivý, je nutné dobrí seznámení, aby získal důvěru. Při kontaktu s jinými psi můžou nastat poblémy, pokud je napaden, většinou v něm zvítězí duch bojovníka. Není však agresivní, bezdůvodně nezaútočí ani na jiného psa, natož na člověka.

ODE MĚ ZASE PRO VÁS

25. listopadu 2007 v 10:55 | Conusek
TAK ZASE NĚCO K VÁM, TO VÁS POŘÁD OTRAVUJU CO=), MNO OMLOUVÁM SE, ŽE NĚKTERÉ VAŠE KRESBY NEJDOU VIDĚT A TO VINOU BLOGU! OSTATNĚ CO VLASTNÍ STRÁNKY NA BLOG. CZ TO MUSÍ UZNAT TAKY, JE TO POMALÝ , HROZNĚ POMALÝ TAK SE NEDIVTE , ŽE OBRÁZKY NA BLOGU NEJDOU VIDĚT A DOUFÁM , ŽE SE TO SPRAVÍ, A ANI NEVÍTE , JAK MĚ TO ŠTVE, TAK SE OMLOUVÁM KDYŽ NA BLOG NEBUDU NĚJAKOU TU CHVÍLI DÁVAT VAŠE OBRÁZKY ČI MOJE, NEŽ SE TO SPRAVÍ, ALE KLIDNĚ MI POSÍLEJTE SVÉ OBRÁZKY NA MAIL AVV@seznam.cz NADÁLE.
CONUSEK

Další kresba od Vás

25. listopadu 2007 v 10:23 | Conusek
TAKŽE TADY JE DALŠÍ KRESBA, KTEROU STE MI POSLALY, PATŘÍ MAJITELCE BLOGU www.spiritov.blog.cz MNO PIŠTE JAK SE VÁM LÍBÍ, PODLE MĚ TO CHCE JEŠTĚ PILOVAT,ALE JE V CELKU POVEDENÁ =)

další diplomek =)

25. listopadu 2007 v 10:13 | Conusek
TAK TADY MÁM ZASE JEDNU Z VÝHER, KTEROU JSEM VYHRÁLA NA BLOGU www.spiritov.blog.cz A URČITĚ SE JUKNĚTE.......CONUSEK

Bulteriér

24. listopadu 2007 v 15:13 | Conusek
PŮVOD: Velká Británie
VNIK: 19. století
PŮVODNÍ ÚČEL: bojový pes
NÝNĚJŠÍ ÚČEL: společník, lovecký pes
VĚK: 11-13 let
HMOTNOST: 24-28 kg
VÝŠKA: 53-56 cm
HISTORIE: Bulteriéra vyšlechtil James Hinks z Birminghamu, který choval buldoky a dnes již vyhynulé bélé anglické teriéry. Odchovával psy, kteří bavili v arénách obcenstvo pro psí zápasy i ve výstavním kruhu. Hinks odchoval bílé bulteriéry, kteří se stali a zůstali vynikajícími společníky.
BULTERIÉR: V bulteriérovi se buldočí síla kombunije s teriéří bojovností,takže vznikl dokonalý bojový pes. Původní chovatel J.Hinks choval výhradně bílé bulteriéry, avšak tato barva byla spojena s dědičnou hluchotou, chronickými záněty kůže a srdečními vadami. Tmaví bulteriéři měli mnohem menší náchylnost k těmto vadám, ale zase dědili ledvinové defekty. Toto plemeno má poměrně nízký práh drážlivosti, ale vůči lidem je vlídné. Pokud však kousne, je to vážné a není tak lehké ho přimět, aby pustil.

New vzhled

23. listopadu 2007 v 17:54 | Conusek
AHOJKY!!! ANO MÁM NEW VZHLED, ALE JÁ HO NEDĚLALA,DĚLALA HO ŠIKOVNÁ MAJITELKA TĚCHTO STRÁNEK www.rikyanddiablo.blog.cz URČITĚ KOUKNĚTE NA JEJÍ STRÁNKY,JSOU GOOD
A VZAKZ PRO NI: MOOOC DÍÍÍKY!!!
Lewitzer Ponchos Percy 22

MOJE 14 KRESBA

19. listopadu 2007 v 12:35 | Conusek
TAK VÁM TU SEM DÁVÁM ZASE MOJI NOVOU KRESBU=)TAK AT SE VÁM LÍBÍ=)